W najbliższy czwartek sesja Rady Miejskiej w Trzebiatowie

2021-02-23 9:37
Adam Litwinowicz
2021-02-23 9:37

Już w najbliższy czwartek, o godzinie 12:00, radni spotkają się na 30. posiedzeniu Rady Miejskiej. Obrady będą miały charakter zdalny.

W czasie zbliżającej się sesji Radni pochylą się między innymi nad przyszłość oświaty w Gminie Trzebiatów w świetle szybko rosnących kosztów, potrzebą zmian w obszarze prowadzenia placówek oświatowych. Rozpatrywane będą również projekty uchwał: w sprawie współdziałania między jednostkami samorządu terytorialnego przy realizacji zadania publicznego dotyczącego: Projektu pn. ” Budowa obejścia miasta Trzebiatów – połączenie drogi woj. nr 103 i nr 102; w sprawie współdziałania między jednostkami samorządu terytorialnego przy realizacji zadania publicznego dotyczącego: Projektu pn. „Budowa sieci tras rowerowych Pomorza Zachodniego – Trasa Velo Baltica etap IV” oraz o zmianie uchwały w sprawie określenia zasad sprzedaży lokali mieszkalnych i użytkowych stanowiących własność Gminy Trzebiatów. Radni zapoznają się również z sytuacją w ZBK „Trzebiatów” sp. z o.o. po zatwierdzeniu przez sąd układu z wierzycielami.

Komentarze (8)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

M.M

odpowiedz
23.02.2021 20:07

Godzina dziewiętnasta trzydzieści wtorek W centrum Trzebiatowa nieznośny smród palonych mebli .Palacz wali w kocioł co popadnie , truje dzieci i dorosłych Zasmrodzony cały ryneczek , oczyszczalnia przy tym to pryszcz na dupie.To nie jeden odosobniony przypadek , jest to dośc częste zjawisko . Czy ja kurka wodna mać muszę to wdychać ? Czy ,,PAŃSTWO" radni nie chadzają wieczorami po Trzebiatowie ? Tak trudno takiego kutasa dorwać ? Czy ja płacę podatki za wasze lenistwo????? Przepraszam zgorszonych, inaczej nie można .

Nowielice

odpowiedz
23.02.2021 10:18

Na sesji powinien być poseł Rzepa. Chcemy usłyszeć co zrobi by ratować Nowielice. Na razie to puste gadanie.

Też Nowielice

23.02.2021 10:18

A nie wystarczy pierwsza dama PiS w gminie - radna Wysoczańska? To jej się zapytaj co KOWR w którym ona pracuje i który pełni role nadzoru właścicielskiego SK Nowielice zamierza zrobić aby ratować spółkę i posprzątać syf jakiego narobił ich, pisowski prezes-zarządca z pomocą innych pisowców zatrudnionych w tej spółce.

Ociec & son

23.02.2021 10:18

Damie każesz bydłem się zajmować ? Może jeszcze krowy doić ? Kim ty człowieku jesteś ? Najpewniej jesteś zwolennikiem przegranej PO . Na pewno. jesteś z Nowielic ?

Wacek

odpowiedz
24.02.2021 13:13

Sądząc po wpisach na temat Trzebiatowa, Szanowni Państwo , czy leci z nami pilot ?

zomo kapuś-- grzesznik

odpowiedz
24.02.2021 13:38

Kto może parkować w obrębie ratusza? Widz z okna parę samochodów .Przyjechał do Trzebiatowa Premier Kaczyński z obstawą ? Puk puk , pukam do głów radnych , to nie wasze taczki stoją pod magistratem ?

krótka gadka

odpowiedz
25.02.2021 21:06

do ociec i son jesli dama zajmuje stanowisko to niech się zajmie tym problemem, a kobiety też doja krowy

Dzień ZBK

odpowiedz
25.02.2021 10:25

Z uwagą wysluchamy info o stanie finansowym ZBK. Uważamy że Prezes Kidzik winien publicznie oświadczyć co planuje I dlaczego. To ważna informacja co do dalszej Przynależności wspólnot mieszkaniowych w ZBK.