UWAGA! Ważny komunikat PGK Goleniów!

2021-09-07 19:21
Sylwester Wasiak
2021-09-07 19:21

Ponad dobę po poinformowaniu mieszkańców przez władze gminy Goleniów o tym, że od środy nie będą odbierane śmieci komunalne, komunikat wydało Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Goleniowie. Oto treść komunikatu:

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Goleniowie uprzejmie informuję, iż ze względu na zaistniałą sytuację związaną z zakończeniem Umowy z Gminą Goleniów na świadczenie usług odbioru odpadów komunalnych od mieszkańców i jednostek gminnych, od dnia 8 września 2021 roku odpady komunalne nie będą przez Spółkę odbierane bezpośrednio od właścicieli nieruchomości.
Jednocześnie informujemy, iż istnieje możliwość osobistego dostarczenia do PSZOK przez mieszkańców gminy Goleniów niżej wymienionych odpadów komunalnych, ale tylko do momentu zapełnienia możliwości magazynowych.
1. Papier
2. Szkło
3. Tworzywa sztuczne
4. Metale
5. Odpady opakowaniowe wielomateriałowe
6. Przeterminowane leki i chemikalia
7. Zużyte baterie i akumulatory
8. Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny
9. Odpady budowlane i rozbiórkowe (do 50 kg/osobę/rok)
10. Zużyte opony (4 sztuki/nieruchomość/rok)
11. Odpady niebezpieczne
12. Odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi.
Uwaga!!!
Na PSZOK nie będą przyjmowane
Odpady zmieszane.
Godziny pracy PSZOK w Goleniowie:
Poniedziałek – piątek - 15.00-19.00
Sobota – 7.00-19.00

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Andrzej

odpowiedz
07.09.2021 22:30

Ściema wszystko ustawione żeby burmistrz za 2 dni ogłosił że wybawił gminę z syfu i jest bohaterem nowy prezes pgk tak szybko by nie miał pracy nie możliwe a po drugie były prezes na skarbnika i taki niby geniusz wszadzaja kolegów na stołki aby kasę robic jak pół gminy i pgk obsadzone rodzinami beż doświadczenia i z tad się biorą koszty wywozu śmieci brak słów.