Uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupie "Jeżyki"

2026-06-25 7:50
Redakcja
2026-06-25 7:50

24 czerwca 2026 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w grupie „Jeżyki” z Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi im. Słonia nad Regą w Trzebiatowie. Był to wyjątkowy i wzruszający dzień dla dzieci, rodziców oraz wychowawców.

ZDJĘCIE 8 z 68

Uroczystość rozpoczęła się od serdecznego powitania gości. Następnie dzieci zaprezentowały przygotowany program artystyczny – recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz tańczyły poloneza. Występy były pełne radości, zaangażowania i dziecięcego entuzjazmu, za co mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Podczas spotkania podsumowano wspólnie spędzony rok, pełen nauki, zabawy, ciekawych doświadczeń i nowych przyjaźni. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki, które będą miłym wspomnieniem przedszkolnych lat.

Szczególne słowa uznania skierowano do sześciolatków, które po wakacjach rozpoczną nowy etap swojej edukacyjnej przygody w szkole. Życzono im wielu sukcesów, odwagi w podejmowaniu nowych wyzwań oraz radości z odkrywania świata.

Dziękujemy dzieciom za piękne chwile, rodzicom za współpracę i wsparcie, a wszystkim „Jeżykom” życzymy słonecznych, bezpiecznych wakacji oraz powodzenia w dalszej drodze edukacyjnej.

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi im. Słonia nad Regą w Trzebiatowie

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!