Udany występ zawodników MKS LOK Baszta Gryfice na Mistrzostwach w Tarnowie

2020-08-31 15:51
Katarzyna Adamiak

Udane starty zaliczyli wychowankowie klubu MKS LOK Baszta Gryfice podczas Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK w Tarnowie.

ZDJĘCIE 1 z 5

Od 27 do 30 sierpnia w Tarnowie odbywały się Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK w Tarnowie, w których klub MKS LOK Baszta Gryfice reprezentowało 5 osób.

Pierwszego dnia zawodów Mikołaj Drewa, w kategorii karabin pneumatyczny juniorów, zdobył srebrny medal uzyskując 605.2 pkt. W tej samej konkurencji juniorek Julia Stolarek zajęła 14 miejsce uzyskała 576.8 pkt bijąc swój kolejny rekord życiowy. Natomiast Klaudia Bogusz zajęła 20 miejsce uzyskała 538.8 pkt. Startujący w seniorach Dariusz Drewa zajął 14 miejsce uzyskując 560.5 pkt, a w konkurencji pistolet pneumatyczny 60 Piotr Rzepecki uzyskał 524 zajął 22 lokatę.

Drugiego dnia w konkurencji Kdw60 L Mikołaj Drewa zajął 6 miejsce z wynikiem 587.5 pkt, a trzeciego i zarazem ostatniego Mistrzostw w konkurencji Kdw 3x20 juniorzy, Mikołaj Drewa zajął 4 miejsce z wynikiem 531 pkt, natomiast startujący w seniorach Dariusz Drewa zajął 6 miejsce z wynikiem 531 pkt.

Wkrótce przed wychowankami MKS LOK Baszta Gryfice kolejne zawody. W dniach 10 – 13 września na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych we Wrocławiu zaprezentują się juniorki gryfickiego klubu. Z kolei tydzień później w Bydgoszczy odbędą się eliminacje do Mistrzostw Polski Młodzików.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.