2024-03-17 21:11

To była dobra kolejka w wykonaniu MKS Masovia Maszewo, OKS Center MD Goleniów oraz KS Orzeł Łoźnica.

Masovia Maszewo - Prawobrzeże Świnoujście 3:2
Bramki: Bruździński, K. Seniuk, Zaborowski.
Piłkarze Masovii wzięli rewanż za jesienną porażkę w Świnoujściu 0:2. W sobotnim meczu pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem i nie zapowiadała emocji i pięciu goli w drugiej jego odsłonie. A ta rozpoczęła się od gola dla gości. Później jednak do głosu doszła ekipa Masovii i po golach Bruździński z rzutu karnego, K. Seniuka po uderzeniu z rzutu wolnego i Zaborowskiego wyszła na prowadzenie 3:1. Gości stać było jedynie na bramkę kontaktową i mecz zakończył się triumfem gospodarzy 3:2. Masovia z dorobkiem 24 punktów zajmuje siódme miejsce w ligowej tabeli.

OKS Center MD Goleniów - Polonia Płoty 2:1
Bramki: Wiśniewski, Jarczak.
Ważne zwycięstwo OKS z sąsiadem z ligowej tabeli. Ekipa z Goleniowa pokonała Polonię Płoty 2:1. Wynik meczu otworzył już w 4 minucie Radosław Wiśniewski, do przerwy jednak goście doprowadzili do wyrównania. Zwycięska bramka dla OKS padła dwie minut przed upływem regulaminowego czasu gry, a autorem trafienia na wagę trzech punktów był Szymon Jarczak. OKS z 22 punktami zajmuje ósme miejsce w tabeli.

Sarmata Dobra - Orzeł Łoźnica 0:2
Bramki: Borek, Malyi.
Ważne zwycięstwo na trudnym terenie Orła Łoźnica. Ekipa „Czarnej Ełki” po dwóch golach autorstwa Filipa Borka i Oleksandr Malyi pokonała w Dobrej tamtejszego Sarmatę. Orzeł z dorobkiem 39 punktów jest czwarty w tabeli.