Trzy razy na podium!

2021-05-16 14:49

Zawodnicy Hanzy Goleniów udanie zakończyli starty we wczorajszym III Lekkoatletycznym Mitingu Wyspiarza. Sprawdźcie, kto znalazł się na podium…

W zawodach wystartowało 250 zawodników z 22 klubów, którzy rywalizowali przy zmiennej pogodzie na Stadionie Miejskim w Świnoujściu.
W biegu na 800m wystartował Dominik Piotrowicz, który z czasem 3.06.17 zajął drugie miejsce. Filip Lewandowski biegnący na tym samym dystansie, zajął trzecią lokatę, uzyskując na mecie wynik 3.09.89. W biegu na 1000m Maks Smoliński również wywalczył trzecie miejsce, z czasem 4.03.57. Lena Palica, Nastka Slyviuk, Julia Cieślak i Gabrysia Szczepańska zadebiutowały na dystansie 100m i odpowiednio uzyskały następujące czasy: 16.51, 17.72, 19.38 i 19.42 sek. Również po raz pierwszy startujący na dystansie 100m Kacper Maciołek, dobiegł do mety z czasem 18.08sek. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale a plasujący się na pierwszych trzech miejscach w każdej konkurencji, nagrodzeni zostali pucharami. Wyżej wymienieni zawodnicy, uczęszczają do Szkoły Podstawowej Nr1 w Goleniowie.