Trudny wybór

2023-04-21 16:37
Sylwester Wasiak
2023-04-21 16:37

Dwa interesujące spotkania ze znanymi osobistościami odbędą się w powiecie goleniowskim 5 maja w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Goleniowie i Gminnym Centrum Kultury w Przybiernowie.

 

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Goleniowie zaprasza w piątek 5 maja na godzinę 17 na spotkanie z Katarzyną Figurą, znaną i popularną aktorką filmową i teatralną znaną z takich filmów jak „Pociąg do Hollywood”, „Kingsajz”, „Ajlawju” czy „Ubu król”. Wielokrotnie nagradzana m.in. Złotym Lwem za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą czy Złotą Kaczką dla najlepszej aktorki. Spotkanie poprowadzi Krystian Nehrebecki. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

Również 5 maja w Gminnym Centrum Kultury w Przybiernowie odbędzie się spotkanie z Krzysztofem Daukszewiczem, legendarnym satyrykiem, autorem dowcipów, piosenek, felietonistą i komentatorem rzeczywistości w mediach. Początek tego spotkania organizowanego wspólnie z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Goleniowie o godzinie 18. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!