To może być duża impreza…

2023-03-03 16:09
Sylwester Wasiak
2023-03-03 16:09

Trener Zbigniew Gumienny (na zdjęciu pierwszy z lewej), który przez wiele lat prowadził zespoły Iny Goleniów, Pomorzanina Nowogard, Orła Łoźnica, a także szczecińskie kluby organizuje nie lada wydarzenie…

- W dniach od 26 do 28 maja w Ośrodku Gumiś w Czarnocinie chcę zorganizować zjazd byłych i nie tylko zawodników, których w mojej przygodzie trenerskiej napotkałem. Muszę przyznać, że początkowo rozesłałem kilka smsów i odzew był bardzo duży – mówi nam trener Zbigniew Gumienny. Swoją obecność na spotkaniu zapowiedzieli już byli piłkarze m.in. Iny Goleniów, Pomorzanin Nowogard, Pogoni Szczecin czy nawet Lecha Poznań, których na swojej drodze trenerskiej napotkał ten szkoleniowiec.
Plan zjazdu wygląda następująco:
26 maja (piątek) - przyjazd i kolacja na grillu.
27 maja (sobota) - śniadanie, obiad, kolacja przy grillu
28 maja (niedziela) - śniadanie, koniec zjazdu - powrót do domów.
W sobotę przewidziany jest mecz piłki nożnej dla chętnych, turniej piłki siatkowej plażowej, tenisa ziemnego i stołowego oraz siatkonogi. Cena pobytu wynosi 230 złotych, a jest w niej zakwaterowanie, posiłki oraz napoje (kawa, herbata). Za naszym pośrednictwem trener Zbigniew Gumienny zaprasza wszystkich swoich byłych i nie tylko zawodników do tego spotkania, gdyż jak przyznał, nie do wszystkich posiada aktualne kontakty.
- Jeśli jesteście zainteresowani - dzwońcie pod numer 604-647-766 lub piszcie drogą elektroniczną na maila: z.gumienny@op.pl – przekazał nam Z. Gumienny.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!