To jest Masovia Maszewo!

2020-09-25 20:45
Sylwester Wasiak
2020-09-25 20:45

Działacze klubu piłkarskiego z Maszewa opublikowali film przedstawiający ich działalność oraz zachęcają w nim do wzięcia udziału w organizowanej zbiórce pieniędzy na nową kosiarkę. Film robi wrażenie!

- Cześć kochani. To jest MKS Masovia Maszewo, to bez mała setka dzieciaków grających dla naszej gminy, to kilkudziesięciu dorosłych zawodników, którzy biorą udział w aktywności fizycznej, to co najmniej kilku szkoleniowców, którzy uczestniczą w rozwoju naszych zawodników, to kilkunastu przeróżnych działaczy, którzy dbają o to by Masovia działała. Jaki mamy problem dzisiaj. A no taki, że nasza kosiarka po wielu latach pracy się zużyła i dlatego prosimy Was żebyście pomogli zdobyć nam fundusze na najnowszy sprzęt dla naszego klubu, żeby problemem nie było boisko i zła murawa, a co najwyżej pogoda. Dlatego zachęcam do udziału w zrzutce - mówi Piotr Kaczor, prezes MKS Masovia Maszewo.
Film promujący klub dostępny jest  TUTAJ. A przy okazji w imieniu działaczy zapraszamy do udziału w organizowanej przez nich zrzutce na nową kosiarkę. Link do zrzutki TUTAJ.

 

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!