To element "nagonki"!

2021-03-13 15:05
Sylwester Wasiak
2021-03-13 15:05

Radny Krzysztof Sypień odniósł się do naszej porannej informacji, w której to opublikowaliśmy wniosek, jaki złożył w biurze Rady Miejskiej radny B. Zaczkiewicz, w którym to sugeruje on, by sprawdzić, czy budowa obiektu pomiędzy strumykiem a rzeką Iną, nie przyczyniły się do obsunięcia bloku przy ul. Kościuszki 3.

"W związku z tym, że Superportal24 Powiat Goleniowski uznał, że wniosek p. Zaczkiewicza jest wart publikacji, chciałbym poinformować, że prace budowlane podczas budowy budynku po drugiej stronie Strugi Goleniowskiej zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną, zgodnie z projektem, pod nadzorem Inspektora Nadzoru Budowlanego. Nic nie było "wbijane", woda nie była znikąd ani donikąd odprowadzona czy doprowadzona. Wystarczy wziąć pod uwagę fakty i prawa fizyki. Budynek został posadowiony nieinwazyjną i standardową dla terenów nienośnych metodą na tzw. "stopach" lub jak kto woli "palach" fundamentowych (wprowadzenie betonu w miejsce urobku). Ale "ferment" Pan Radny Zaczkiewicz zaprowadził.. i nie trzeba domyślać się, że ta insynuacja to element "nagonki", którą próbuje stosować grupa osób z Panem Zaczkiewiczem w szeregach, wobec swoich oponentów.
W podobnej retoryce: Specjalistą do spraw dochodzeniowych nie jestem, jednak słuchając nienachalnego głosu mieszkańców, ponoć był Pan Zaczkiewicz Bogdan właścicielem mieszkania w bloku przy ul. Kościuszki. Sprzedał je przed laty, być może wiedząc już wcześniej o ukrytych wadach tych zabudowań. Nie wiem tego, gdyż fachowcem nie jestem, być może nawet z premedytacją zataił ten fakt przed nabywcą mieszkania. Tego też nie wiem na pewno, ale ponoć, jak mówią ludzie, wylosował ten sam Radny Zaczkiewicz Bogdan mieszkanie z największym balkonem oraz garażem w bloku GTBS w centrum Goleniowa, miał wybitne szczęście. Rodziny w trudnej sytuacji materialnej od lat oczekujące w kolejce na mieszkanie tyle szczęścia nie miały. Wątek powołania p. Zaczkiewicza Bogdana do Rady Nadzorczej GTBS przez Burmistrza już został kiedyś przeze mnie wyczerpany. Wątek zatrudnienia Żony w GTBS również.
Jeśli sądziliby Państwo, że piszę ww z przyjemnością czy w związku z nadmiarem wolnego czasu, zapewniam, że tak nie jest. Jednak nie zgadzam się na publiczne pomawianie, tym bardziej przez osobę pokroju Wnioskodawcy. Ocenią Państwo sami, które "przypuszczenia" (te zawarte we wniosku, czy te dotyczące samego Wnioskodawcy), to prawda, a które to fikcja.
Panie Sylwestrze, o ile p. Zaczkiewicz w swojej retoryce nie zaskakuje, robiąc to co robi w ostatnim czasie wielokrotnie, to już fakt upowszechnienia na łamach portalu tego rodzaju "newsa", daje do myślenia.."
Krzysztof Sypień

 

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Bogdan Zaczkiewicz

odpowiedz
13.03.2021 15:43

Cóż ... uderz w stół ... i tak na marginesie ... blok przy Kościuszki 2 stoi i miewa się b dobrze zatem nie byłem zmuszony niczego zatajać ... uważam panie radny Sypień, że ruszanie mojej rodziny jest wielkim nietaktem ! Proponuje tego więcej nie robić !

Czesław

odpowiedz
14.03.2021 20:18

Zastanawiam się czy ten blok ma polisę ubezpieczeniową? Podstawowa oferta ubezpieczeniowa dla Wspólnot Mieszkaniowych obejmuje ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych do których należy osuwanie się gruntu. Panowie radni sprawdźcie polisę ubezpieczeniową tego budynku zamiast się okładać inwektywami.

XYZ

odpowiedz
14.03.2021 15:27

Wiadomo czyim przy....(przepraszam) zwolennikiem jest pan Zaczkiewicz. I to wystarczy za komentarz jego wniosku !