To było samobójstwo?

2020-02-15 11:20
Paweł Palica
2020-02-15 11:20

Prokuratura Rejonowa w Goleniowie bada przebieg śmiertelnego w skutkach wypadku, do którego doszło wczoraj po południu na torach.

Jak informowaliśmy, dramatyczne wydarzenia miały miejsce w piątek po godzinie 14, gdy jadący w kierunku Szczecina pociąg na wysokości zakładu IKEA Industry uderzył w znajdującą się na torowisku osobę. Ta zginęła na miejscu, co potwierdziła w rozmowie z nami rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie mł. asp. Anna Dygas. Postępowanie w tej sprawie prowadzą obecnie prokuratorzy, oficjalnie wiadomo na ten temat niewiele więcej.

Udało nam się jednak porozmawiać z jedną z osób, brały udział w oględzinach miejsca zdarzenia. Powiedziała nam ona, że ofiara wypadku prawdopodobnie siedziała na torach, wiele wskazuje więc na to, że popełniła w ten sposób samobójstwo. Dostała się wprost pod koła pociągu, ciało zostało więc tak zmasakrowane i rozczłonkowane, że był problem z rozpoznaniem płci i wieku. Z rzeczniczką Prokuratury Okręgowej w Szczecinie nie udało nam się dzisiaj skontaktować.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!