„Ten start wyborczy był dla mnie cennym doświadczeniem”

2024-04-12 6:23
Sylwester Wasiak
2024-04-12 6:23

Arkadiusz Guziak zajął czwarte miejsce w pierwszej turze w wyścigu do fotela burmistrza Goleniowa. Jak ocenia osiągnięty wynik oraz czy udzieli poparcia któremuś z kandydatów, którzy wystartują w drugiej turze?

 

Arkadiusz Guziak (Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość) zajął ostatnie miejsce w wyborach na burmistrza Gminy Goleniów z wynikiem 1785 głosów (13,86%), uzyskał natomiast mandat radnego z wynikiem 399 głosów (8,13%). Jak ocenił on swój start?

- Wybory samorządowe stanowią nie tylko wyraz woli wyborców, lecz także jest to prawdziwe wyzwanie dla kandydatów, uczące pokory i zaangażowania. Jestem bardzo zadowolony z osiągniętych rezultatów, zarówno dla partii Prawo i Sprawiedliwość, jak i dla mojej własnej kandydatury na burmistrza gminy Goleniów.
W naszej gminie oraz w całym powiecie odnotowaliśmy wzrost poparcia, co świadczy o zaufaniu, jakim obdarzyli nas mieszkańcy. To rezultat naszego ogromnego zaangażowania oraz pracy, którą włożyliśmy w kampanię wyborczą. Pomimo trudności i napiętej atmosfery politycznej skoncentrowanej na walce z PiS, udało nam się odnieść pełne zwycięstwo, co potwierdza, że nasze wartości i postulaty spotkały się z przychylnością mieszkańców.
Osobiście, jestem niezmiernie dumny z mandatu radnego gminy Goleniów, który otrzymałem. To dla mnie nie tylko zaszczyt, ale także ogromna odpowiedzialność, którą przyjmuję z pokorą i zaangażowaniem. Moja kandydatura została pozytywnie oceniona przez mieszkańców, co widzę, jako dowód na to, że moje wartości oraz otwarty sposób komunikacji spotkały się z aprobatą mieszkańców.
Ten start wyborczy był dla mnie cennym doświadczeniem, które wzbogaciło moją wiedzę oraz umiejętności. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, czuję się zmotywowany, by pracować jeszcze ciężej i spłacać dług zaufania, który otrzymałem od moich wyborców. Jestem przekonany, że wspólnie z innymi radnymi oraz mieszkańcami gminy Goleniów, będziemy w stanie wprowadzić pozytywne zmiany i realizować nasze wspólne cele. Dziękuję wszystkim mieszkańcom za wsparcie oraz zaufanie, jakim obdarzyli mnie w tych wyborach. To dla mnie ogromna motywacja do dalszej pracy na rzecz dobra mieszkańców, których mam zaszczyt reprezentować, jako radny gminy Goleniów - przekazał nam A. Guziak.

Zapytaliśmy również Arkadiusza Guziaka, czy będzie oficjalnie popierał któregoś z kandydatów w drugiej turze?

- Po dokładnej analizie obecnej sytuacji politycznej oraz przemyśleniu różnych aspektów doszedłem do wniosku, że nasz wybór powinien być oparty wyłącznie na dobru naszych mieszkańców, bez umów koalicyjnych czy innych ustaleń. Dlatego zachęcam Was do głosowania na kandydata, który najlepiej odzwierciedla wartości otwartości, współpracy i zaangażowania w dobro wspólne. Ja osobiście będę głosował na Krzysztofa Sypienia - przekazał Arkadiusz Guziak.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!