Teby w Czasie Żółtej Febry. Czterodniowa premiera w Goleniowie

2022-09-15 10:13
Paweł Palica
2022-09-15 10:13

W dniach 22 - 25 października oglądać będzie można w goleniowskiej Rampie polską premierę najnowszego spektaklu norweskiego Odin Teatret - „Teby w Czasie Żółtej Febry”.

Dzień po ostatniej bitwie. Zakończyła się wojna między dwoma synami Edypa o dominację nad Tebami. Zbuntowana Antygona została ukarana za zbezczeszczenie miejskich praw. Rodziny grzebią swoich zmarłych. Duch Edypa szwenda się pośród zwłok. Kreon i Tejrezjasz spiskują w służbie pokoju. Sfinks i zaraza leżą, oczekując. Dla nas wszystkich jest to czas wiosny, czas na miłość. Przyszłość jest szałem słońca i złota – żółtej febry.

Legendarny Odin Teatret przyjedzie do Goleniowa, by zaprezentować swój najnowszy spektakl „Teby w Czasie Żółtej Febry”. Przedstawienie będzie można zobaczyć w dniach 22-25 października o godz. 19:00 w Rampie Kultura. Na każde wydarzenie może wejść ograniczona liczba widzów, dlatego już teraz organizatorzy zapraszają do rezerwacji miejsc pod adresem email patrycja@teatrbrama.org.

Spektakl odbędzie się w dniach:

  • 22 października (sobota), godz. 19:00
  • 23 października (niedziela), godz. 19:00
  • 24 października (poniedziałek), godz. 19:00
  • 25 października (wtorek), godz. 19:00

Bilety w cenie 40 zł do nabycia bezpośrednio przed spektaklem w Rampie Kultura. Rezerwacja mailowa pod adresem: patrycja@teatrbrama.org.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!