TAŚMY GOŁUCHOWSKIEGO. Radny Marek Gołuchowski publikuje oświadczenie [KOMENTARZ]

2021-05-14 15:13
Tomasz Krupecki
2021-05-14 15:13

Treść oświadczenia radnego Marka Gołuchowskiego publikujemy w całości. 

 
Oświadczenie
 
Oświadczam, że nigdy nie nagrywałem w jakiejkolwiek formie żadnych spotkań czy rozmów, zarówno prywatnych jak i politycznych. Osobiście brzydzę się podobnymi metodami. Tylko ktoś, kto sam posuwa się do używania takich metod może posądzać o to innych.
 
Faktycznie w prywatnej, podkreślam PRYWATNEJ rozmowie z panem Krupeckim, użyłem lekkomyślnie słowa „nagrania”, mając jednak na myśli zapisy czatów na whatsappie i Messengerze oraz wymiany smsów kierowanych do mnie osobiście przez Kazimierza Sacia, co podkreślałem wielokrotnie w naszej rozmowie.
 
Dziś ja i moja rodzina oraz pracownicy ponosimy konsekwencje mojej niefrasobliwości, ale również bezwzględności pana redaktora, który z dużą determinacją próbuje wykreować fałszywy obraz mojej osoby. Posługując się przy tym wymyślonymi, nie wiem przez kogo wiadomościami. My, samorządowcy, dobrze wiemy, że raz się jest na wozie, a raz pod wozem, a łaska wyborców na pstrym koniu jeździ. Jestem samorządowcem od dwudziestu lat, ale nigdy nie spotkałem się z czymś tak obrzydliwym. Z takimi ohydnymi działaniami ludzi, którzy nie mogą się pogodzić z utratą, jak to oni sami mówią „stołeczków”. Wszystkich, których obecna sytuacja mierzi bądź wprawiła w zakłopotanie - przepraszam.
 
Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia,które otrzymałem w ostatnich dniach od wielu z Was.
Szanowny panie redaktorze Krupecki: namawiam pana, aby udostępnił pan w całości nasze prywatne rozmowy i sms-y te z soboty, niedzieli, jak i poniedziałku - po to aby, nasi mieszkańcy mogli sami wyrobić sobie pogląd, jak było naprawdę.
 
Marek Gołuchowski
 
 
 
Komentarz do oświadczenia

No i, proszę Państwa, stało się. Mamy szósty dzień po publikacji materiału o hakach i taśmach radnego, no i co? No i jest oświadczenie!
Mogę skomentować to krótko i bardzo proszę, żeby zapamiętali to wszyscy, którzy mają ze mną kontakt. Jeśli ktoś z Państwa dzwoni do mnie, prosi mnie o publikację "kompromitujących" nagrań, dokumentów, a później się z tego wycofuje, musi mieć świadomość, że to się źle skończy.

Pan Marek najpierw prosił o możliwość wystąpienia w SUPERPORTALU, aby oznajmić, że nie będzie Przewodniczącym Rady Powiatu. Domagał się opublikowania kompromitujących treści, które posiada. Miały one dotyczyć przede wszystkim obecnie rządzących, jak również poprzedniego starosty. Negocjował warunki, ustalał możliwości techniczne. Miał być skandal, bo to podobno "grube" materiały. Niestety, trzy godziny później radny Marek Gołuchowski stwierdził, że "jest po dwóch telefonach i na razie wstrzymuje się do wtorku", może zapadną inne postanowienia w jego sprawie.

I co? Miałem czekać, aż się wszyscy poukładają i będzie fajnie? Nigdy.

PS Panie Marku, dalej namawiam do pokazania prawdy. Jeśli ma Pan jakieś "haki" (nie muszą być nagrania, mogą być screeny z wiadomości), to proszę
o opublikowanie. Trzeba pokazać mieszkańcom prawdę.

Tomasz Krupecki
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Komentarze (13)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Jan

odpowiedz
14.05.2021 15:53

Pan pożal się boże radny zero honoru, klasy. Jest jednym wielkim wstydem. Jak widać kłamie na każdym kroku. Teraz jak jego kłamstwa wyszły na światło dzienne zaczyna zgrywać dziewice orleańska, jak zwykle teraz niewinny, doszło niby do nieporozumienia i będzie zgrywać poszkodowanego. Do DYMISJI !!!! ale oczywiście kasa, kasa, układ, kasa… najważniejsze. Wielka hańba dla powiatu, ze takie kompromitujące osoby rządzą nami. Dlatego jest jak jest jeden wielki syf

Janina do Jana

14.05.2021 15:53

Brawo. Trafione w punkt. Marek G. to krętacz jakich mało. Zero honoru. Zakochany w sobie podły egoista.

Kolo

14.05.2021 15:53

ŚLISKI FACEC!!!!!

Zyta

odpowiedz
14.05.2021 15:38

Smieszny człowiek z tego pseudo radnego. Najpierw się skompromitowal się, a teraz próbuje wymiksowac się udając że nic takiego nie miało miejsca. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Hania

14.05.2021 15:38

Może cierpi na sklerozę:) Albo cierpi na rozdwojenie jaźni:) wśród polityków to jest choroba na porządku dziennym:) Panie G. zamilcz pan na zawsze i odejdź pan ze stanowiska ale to trzeba mieć honor a pan nawet tego nie masz

14.05.2021 15:29

I wyszło szydło z wodą. Radny przestraszył się skutków prawnych i towarzyskich. Teraz jest przegrany nie tylko w swoim towarzystwie ale i spośród normalnych ludzi nikt porządny ręki mu nie poda. Kompletny brak wstydu, godności i honoru. Redaktor nie jest moim idolem ale w tym przypadku ma rację.

Żenada

odpowiedz
14.05.2021 15:41

Mareczku wstydu oszczędź!

stąd

odpowiedz
14.05.2021 15:43

Likwidacja powiatów , wybory z udziałem ludzi nie z układu - ZNISZCZA TE ZAPYZIAŁE , CWANIACKIE układy . .A jest to marzenie - cwaniaki zawsze będa siedziec w BUNKRZE / tzw,. prezydium / przy ladowisku helikopterów w G. .

Prawda

odpowiedz
14.05.2021 15:41

Brawo panie Krupecki. Koniecznie o takich syfach należy informować mieszkańców, a zarazem wyborców. A Goluchowski ma problem, bo myslal ze po zajomosci Krupecki uda rozmowe za nie byla. I tu się zdziwił

Zażenowana

odpowiedz
14.05.2021 16:23

Panie Marku jest pan naprawdę niewiarygodnym człowiekiem. Ale politycy tak już maja kłamią ile wlezie. Chcą chwytami poniżej pasa coś więcej ugrać ale tylko dla siebie, nielegalnie nagrywają itd. Jak z ich udziałem szambo wybije to potem oczywiście jest ,, ja tego nie powiedziałem, nie zrobiłem” etc. Te całe towarzystwo jest wielkim powiatowym błędem

Nastka

odpowiedz
14.05.2021 16:08

Wywalić ich wszystkich i będzie spokój. Utrzymujemy jak widać osoby które nie nadają się i kompromitują nie tylko siebie ale i mieszkańców. Znowu nasze podatki idą w błoto na ich syte pensje. Jeden lepszy od drugiego. Ten obrzydliwy cyrk nigdy się jak widać nie skończy. Takich Mareczków jest cała masa.

Krzysztof

odpowiedz
14.05.2021 19:15

Wystraszył się, że ktoś mógłby podać Go do prokuratury. Cynik i tchórz.

Wieprz

odpowiedz
14.05.2021 17:00

Typowy wieprz za wszelką cenę przy korycie... skończony jest