Tarnówko...tam się traci prawko najczęściej

2020-10-08 20:00
Sylwester Wasiak
2020-10-08 20:00

No i mamy kolejny przypadek kierowcy, który znacząco przekroczył prędkość w Tarnówku….

- Wczoraj goleniowscy policjanci ruchu drogowego, w trakcie patrolu miejscowości Tarnówko, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki VW Golf, który w terenie zabudowanym, gdzie obowiązywało ograniczenie prędkości do 40 km/h jechał 93 km/h/ - informuje mł. asp. Anna Dygas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie.
53-letni kierujący za przekroczenie prędkości został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych oraz 10 punktami karnymi. Dodatkowo mężczyzna stracił prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Bazyl

odpowiedz
08.10.2020 22:42

Jak dla mnie to żerowanie pożal się Boże policjantów z drogówki na kieszeni normalnych obywateli. Korzystając z tego feralnego miejsca w którym już dawno powinno być podwyzszone ograniczenie prędkości napędzają swoją statystyke. Ale cóż ważne że goleniowska psudogrupa speed ma się czym pochwalić przez komendantem. W tym miejscu ludzie zawsze będą przekraczać prędkość a drogówka zawsze będzie na nich żerować. Tylko warto sobie odpowiedzieć na pytanie ile tak naprawdę w tamtym miejscu było wypadków i co było ich przyczyna. Pozdrawiam sierżanta M.Sz. bo to on upatrzył sobie to miejsce i to dzięki niemu goleniowska policja może się chwalić na swoim portalu tymi bzdurami. Panowie policjanci z całym szacunkiem. Będzie tam gdzie naprawdę jesteście potrzebni i działajcie z rozsadkiem.