Tajemniczy kabel

2021-08-09 5:41
Sylwester Wasiak
2021-08-09 5:41

Dlaczego na dworcu wciąż niewiele się dzieje? Poznaliśmy przyczynę wolnego tempa prac...

Dziś władze gminy Goleniów mają otrzymać oficjalne pismo od wykonawcy budowy nowego dworca PKP z wyjaśnieniami na temat przyczyn powolnego tempa prac oraz wynikających z tego opóźnień w realizacji tej inwestycji.
O tym, że na terenie budowy dworca nie dzieje się zbyt wiele, a tempo prac nie powala, informowaliśmy już wcześniej. W tej sprawie o wyjaśnienia do inwestora wystąpił wiceburmistrz Tomasz Banach.
- W poniedziałek mam otrzymać oficjalne wyjaśnienia. Z informacji, które do tej pory uzyskałem wynika, że występują trudności w uzgodnieniu terminów realizacji niektórych prac z PKP. Kłopoty pojawiły się także przy rozbiórce kładki na ul. Maszewskiej. Okazało się, że ktoś kiedyś podwiesił tam kabel energetyczny, który jest pod napięciem. Teraz przed rozbiórką kładki trzeba przełożyć go pod ziemię i pojawiły się trudności formalne z tym związane. To według informacji, które posiadam np. zaburzyło harmonogram rozbiórki kładki dla pieszych i nie wiadomo, kiedy ta operacja się odbędzie – powiedział Tomasz Banach, wiceburmistrz Goleniowa.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!