Szybko i prosto – zamów obiady abonamentowe w restauracji Pan Piero

2020-10-26 15:56
Katarzyna Adamiak
2020-10-26 15:56

Masz ochotę na pyszny i tani posiłek w niskiej cenie? A może chcesz mieć pewność, że Twoi rodzice lub dziadkowie zjedli gorący i smaczny obiad? Skorzystaj z obiadów abonamentowych oferowanych przez CRR Kapitol.

Od soboty bary, restauracje, puby oraz kawiarnie są zamknięte, ale nadal mogą prowadzić sprzedaż na wynos oraz z dowozem do domu. To jedyny w tym momencie, sposób, na przetrwanie trudnego okresu, jaki po raz kolejny z powodu decyzji rządu dotknął całej gałęzi gastronomii.

Właśnie formę dowozu do domu, już od wiosny, oferuje Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol w Gryficach.

Wśród usług, jakie można zamówić są m.in. smaczne obiady domowe w atrakcyjnej cenie. Koszt jednego zestawu, na który składa się zupa, drugie danie i kompot, to jedynie 14 złotych.

Obiady abonamentowe, są idealnym rozwiązaniem nie tylko dla rodzin, ale przede wszystkim seniorów, którzy w tym czasie potrzebują szczególnej troski i opieki.

Dania w ramach obiadów abonamentowych można zamówić na dwa sposoby; poprzez kontakt telefoniczny 91 384 33 08, a także przez aplikację Messenger. Posiłek zostanie dostarczony pod wskazany adres, na umówioną wcześniej godzinę.