Sześć osób rannych!

2023-03-19 12:14
Karol Szumny
2023-03-19 12:14

Wczoraj wieczorem doszło do groźnego zdarzenia w Lubczynie.

ZDJĘCIE 1 z 2

Jak nas poinformował mł.asp. Dariusz Schacht, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie o godzinie 18.25 wpłynęło zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego na ul. Lipowej w Lubczynie.

Po dotarciu na miejsce pierwszego zastępu zastano Citroena, który wypadł z drogi, przeciął bariery i znajdował się na boku na pobliskim polu. Samochodem podróżowało sześć osób - wszystkie miały obrażenia głowy, jedna z nich uskarżała się na ból pleców.

- Pierwsze podjęte działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy poszkodowanym. Najbardziej poszkodowana była pasażerka w wieku 14 lat, która uskarżała się na ból pleców - mówi D.Schacht. - Wszystkie sześć osób, które uczestniczyły w zdarzeniu zostały przekazane przybyłym na miejsce zdarzenia Zespołom Ratownictwa Medycznego, następnie zostały one przetransportowane do szpitala.

Do działań skierowano pięć zastępów straży pożarnej z KP PSP Goleniów, JRG Goleniów, OSP Lubczyna i OSP Rurzyca.

Foto: mł. ogn. Łukasz Bohdaniec.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

kaminieca

odpowiedz
19.03.2023 22:03

Szybko, prosze szybciej bo nie zdążę do drzwi św.Piotra.

Marian Kwiatkowskisa

odpowiedz
22.03.2023 10:04

Są.na.tej.drodze.karby.ktore.wypchaly.korzenie.drzew.przy.wiekszej.szybkosci.po.najechaniu.na.nie.samochud.wylatuje.z.drogi.inieszczescie.gotowe