Będą masować dla 9-letniego Jasia z Gryfic

2020-09-15 9:07
Katarzyna Adamiak
2020-09-15 9:07

Trwa walka o zdrowie i życie Jasia Stawickiego. Pomoc możesz i Ty. Skorzystaj z masażu i wspomóż chorującego na białaczkę 9-latka z Gryfic.

Rodzina 9-letniego Jasia z Gryfic od kilku miesięcy walczy o jego przyszłość. Dramat rozpoczął się w 20 maja br. To wtedy najbliżsi chłopca usłyszeli diagnozę - ostra białaczka limfoblastyczna. Od tego momentu chłopiec wraz z mamą większość czasu spędza na oddziale szpitalnym.

W pomoc chłopcu w jego walce o powrót do jego zdrowia włączyło się wiele osób o wielkich sercach. Wśród nich masażyści z trzech powiatów: gryfickiego, kamieńskiego i świnoujskiego, którzy będą masować wszystkich tych, których poruszyła historia 9-letnigo Jasia.

Akcja charytatywna „Masujemy dla Jasia” odbedzie się w przyszły poniedziałek 21 września w Gryf Arenie. Od godziny 10.00 do 20.00 w strefie masażu, na czterech stołach przeprowadzane będą masaże klasyczne, lecznicze, relaksacyjne i orientalne. Koszt jednego zaczyna się od 20 złotych za 15 minut masażu.

Dochód z akcji zostanie przeznaczony w całości na rzecz Jasia Stawickiego.

Czytaj także: Apel o pomoc dla Janka z Gryfic. 9-latek choruje na białaczkę

Link do zrzutki 

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Poprawka

odpowiedz
15.09.2020 18:44

Rzetelne dziennikarstwo polega na sprawdzeniu to o czym się pisze. Inicjatywa Szczytna popieram. A Pani dziennikarz polecam sprawdzić skąd Jan Stawicki jest i zamieścić odpowiednią poprawkę w artykule.