Sylwester Wasiak

W Wielką Sobotę ligowe spotkania rozegrały drużyny A klasy występujące w grupie 3. Jak sobie poradzili nasi przedstawiciele?

Tanowia Tanowo - Hanza Goleniów 1:1
Bramka: Krawczyński.
Zespół Hanzy Goleniów wywalczył cenny remis w wyjazdowym pojedynku z wyżej notowaną Tanowią. Gospodarze upodobali sobie dzielenie się punktami z rywalami, gdyż był to ich szósty remis w 10 spotkaniu na własnym obiekcie.
- Tylko jeden albo aż jeden, bo sytuacji było sporo z jednej, jak i z drugiej strony – podsumowano spotkanie w mediach społecznościowych goleniowskiego klubu.
Hanza w ligowej tabeli plasuje się obecnie na 11 miejscu i ma 21 punktów na swoim koncie.

Promień Mosty - Wołczkowo-Bezrzecze 0:9
Rozgrywający swoje domowe mecze w Nowogardzie zespół Promienia Mosty doznał szesnastej porażki w sezonie, przegrywając z ekipą Wołczkowa Bezrzecze 0:9. Jest to najwyższa ligowa przegrana w sezonie zespołu z Mostów, który zajmuje ostanie miejsce w tabeli.

OKS Center MD Goleniów - Chemik II Police 0:2
Lider rozgrywek – zespół rezerw Chemika Police zainkasował komplet w meczu 21. kolejki przeciwko drużynie OKS. Przegrana może boleć miejscowych, gdyż rywale obie bramki strzelili po indywidualnych błędach zawodników OKS. Goleniowianie plasują się na 12 miejscu w tabeli i mają na koncie 17 punktów.

KP Przecław - Leśnik Kliniska 4:1
Bramka: Bobryk
Do przerwy gospodarze prowadzili z zespołem Leśnika 1:0. W drugiej połowie zespół z Przecławia podwyższył prowadzenie, jednak wkrótce gola kontaktowego po ładnym uderzeniu z rzutu wolnego strzelił Michał Bobryk. Ostatnie zdanie należało jednak do miejscowych, którzy strzelili jeszcze dwie bramki i zainkasowali komplet punktów. Leśnik zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli z dorobkiem 22 punktów.