Strzelać nie przestają

2020-05-28 5:54
Sylwester Wasiak
2020-05-28 5:54

Klub Strzelectwa Sportowego „Tarcza” LOK Goleniów spełniając wszystkie wymogi sanitarne trenuje i przygotowuje zawodników do startów...które kiedyś na pewno nastąpią.

- Zawodnicy zostali podzieleni na mniejsze grupki i trenują codziennie w czterech turach. Na strzelnicy zawodnicy znajdują się w bezpiecznej odległości, mają do dyspozycji środki dezynfekcji – mówi Michał Buniak, trener KSS Tarcza.
Obecnie z regularnych treningów w klubie korzysta blisko 20 młodych strzelców z Goleniowa, Nowogardu, Stepnicy, a nawet Szczecina. Wszyscy reprezentują „Tarczę” Goleniów.
- W czerwcu mieliśmy zaplanowane już starty w Mistrzostwach Polski i Mistrzostwach Makroregionu, jednak z uwagi na koronawirusa do zawodów nie dojdzie. Są jednak jeszcze kolejne zawody w tym Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, do której przygotowuje się siedmiu zawodników. Wszyscy są w dobrej formie - mówi M. Buniak.
Na razie goleniowskim zawodnikom i ich opiekunowi pozostaje trenować i cierpliwie czekać na „odmrożenie” zawodów młodzieżowych.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!