Strażacy w akcji

2021-05-18 19:00
Sylwester Wasiak
2021-05-18 19:00

Dziś rano strażacy uczestniczyli w akcji niesienia pomocy starszej kobiecie w centrum Goleniowa.

Jak nas poinformował Dariusz Schacht, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie, dziś rano strażacy zostali wezwani do udzielenia pierwszej pomocy 83-letniej kobiecie, która zasłabła w jednym ze sklepów przy ul. Szczecińskiej w Goleniowie. Niestety w tym czasie karetki pogotowia stacjonujące w Goleniowie brały udział w innych zdarzeniach, a do zasłabnięcia 83-latki skierowany został zespół ratownictwa medycznego z Nowogardu. Nim pogotowie dotarło na miejsce zdarzenia, kobietą zajęli się strażacy z Goleniowa, udzielając pierwszej pomocy, a następnie przekazując pacjentkę pod opiekę przybyłego z Nowogardu zespołu ratownictwa medycznego.

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Kljent

odpowiedz
18.05.2021 22:21

A czemu nie ma wzmianki o Paniach które udzieliły fachowo pierwszej pomocy na terenie sklepu do czasu przybycia pomocy !!!

Jolanta

odpowiedz
19.05.2021 04:21

Jak się pisze sprawozdanie z jakiegoś wydarzenia, to się pisze rzetelnie prawdę..Jednych się chwali za , inni pozostają w cieniu Dziękuję paniom że sklepu, które pierwsze pomogły kobiecie. Życzę zdrowia.