Stomatolog online – co należy wiedzieć?

2023-11-03 9:43
Artykuł sponsorowany/materiał partnera
2023-11-03 9:43

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy możliwa jest skuteczna porada stomatologiczna, bez wychodzenia z domu? Dzięki, nowoczesnym technologiom i platformom telemedycznym, konsultacja online ze stomatologiem jest prostsza niż kiedykolwiek. Co dokładnie oznacza teleporada i jak może Ci pomóc? Oto kilka kluczowych informacji.

Dlaczego konsultacja online jest pomocna?

 • W dobie cyfryzacji coraz więcej usług przenosi się do świata IT, a medycyna nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Konsultacje stomatologiczne online oferują szybki dostęp do lekarzy. Nie musisz czekać tygodniami na wizytę. W przypadku nagłych dolegliwości, jak ból zęba, czy krwawienie dziąseł, można otrzymać poradę nawet tego samego dnia.
 • Możesz skorzystać z porady dentysty z dowolnego miejsca. Wystarczy smartfon lub komputer z dostępem do internetu.
 • Dzięki konsultacjom online, osoby, które obawiają się potencjalnego ryzyka związanego z wizytami w gabinecie, zwłaszcza w jesienno- zimowym, mogą zdobyć profesjonalną poradę bez narażania się na ryzyko infekcji.
 • Dzięki wirtualnej wizycie masz możliwość wyboru lekarzy spośród 40 różnych specjalizacji np. stomatologa on-line. To zwiększa szanse na znalezienie lekarza, którego doświadczenie i kompetencje najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom w zakresie profilaktyki i zdrowia.
 • Stomatolog online jest nie tylko wygodną, ale i praktyczną opcją dla pacjentów, bo oferuje szybki dostęp do opieki medycznej bez konieczności wychodzenia z domu, oszczędzając czas pacjentów.

Stomatolog on-line - jak to działa w praktyce?

Platforma telemedyczna Med24 umożliwia kontakt ze specjalistą poprzez telefon, wideo połączenie, czat sms. Po założeniu konta na platformie wybierasz stomatologa i termin e-wizyty. Wszystko odbywa się w zaciszu Twojego domu, w wybranym przez Ciebie czasie.

Nie zawsze jesteśmy w stanie dostosować się do tradycyjnych godzin przyjęć w przychodniach. Dzięki lekarzom, dostępnym online 24/7, możesz uzyskać fachową opinię medyczną o każdej porze. To redukuje stres i pozwoli na szybkie podjęcie leczenia.

Nie musisz już czekać na wolny termin u lekarza w przychodni. Możliwość uzyskania e-recepty, w ciągu 15 minut, to ogromna korzyść dla pacjentów, zwłaszcza w przypadku ostrych dolegliwości bólowych.

Z ponad 200 tysiącami zrealizowanych wizyt, platforma telemedyczna Med24 udowodniła swoją skuteczność. Pacjenci cenią sobie możliwość szybkiego i łatwego dostępu do opieki zdrowotnej online.

Konsultacje cyfrowe z lekarzem, są tańsze niż wizyta w gabinecie, a zaoszczędzony czas możesz poświęcić na rzeczy, które są dla Ciebie ważne. Nie musisz już tracić czasu na dojazd do kliniki dentystycznej, czekanie w kolejce czy też na zorganizowanie opieki nad dziećmi podczas Twojej wizyty u stomatologa on-line. Możesz cieszyć się szybką, wygodną i profesjonalną opieką zdrowotną, nie wychodząc z domu.

Kiedy skorzystać z konsultacji ze stomatologiem online?

Konsultacje stomatologiczne online są przydatne w kilku przypadkach:

 • Bólu zęba lub dziąsła
 • Krwawienia dziąseł
 • Konsultacji dalszego leczenia (np. w trakcie leczenia kanałowego)
 • Wypadnięcia plomby
 • Potrzeby wystawienia e-recepty

Kto powinien skorzystać z tego rodzaju usługi?

Jest to rozwiązanie dla osób, które:

 • Mają napięty grafik
 • Dużo podróżują
 • Brakuje im czasu na tradycyjne wizyty
 • Mieszkają z dala od gabinetów stomatologicznych
 • Potrzebują szybkiego dostępu do specjalisty w nagłych przypadkach

Ile kosztuje stomatolog on-line?

Cena e-wizyty w Med24 zaczyna się już od 79 zł, co czyni to rozwiązanie atrakcyjnym dla pacjentów, także pod względem finansowym.

Konsultacje stomatologiczne online to nowoczesne i efektywne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą szybko i komfortowo skonsultować się z lekarzem. Dzięki platformom telemedycznym, zdrowie jamy ustnej jest na jedno kliknięcie. Jeśli masz dolegliwości czy pytania, nie zwlekaj. Zarejestruj się już dziś i umów e-wizytę!

Artykuł sponsorowany przez platformę telemedyczną Med24.