Stance Gollnow vol. 2

2023-09-25 6:30
Sylwester Wasiak
2023-09-25 6:30

Za nami drugi zlot miłośników stuningowanych aut. Na parking przy ul. Zielona Droga w Goleniowie zaprezentowały się auta, które mogą zrobić wrażenie. Zobaczcie zdjęcia oraz jak podsumowali imprezę jej organizatorzy.

ZDJĘCIE 1 z 18

- Chciałbym podziękować wszystkim za przybycie. Naprawdę jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, co tutaj się działo. My organizujemy wydarzenie, ale to ludzie, którzy do nas przyjeżdżają, tak naprawdę tworzą event. Dziękujemy również naszym sponsorom w szczególności drukarni Seepoint za wydruki wlepek i nagród oraz Dzik Garage za pakiety wjazdowe, które mógł otrzymać każdy uczestnik imprezy oraz dodatkowe nagrody do TOP5. My zasialiśmy ziarenko, a to, co dziś było widać na rynku w Goleniowie to zasługa was widzów i uczestników. Mamy głęboką nadzieję, że impreza się podobała i zapraszamy za rok - powiedział nam Łukasz Gawlak, założyciel grupy Stance Gollnow.

 

Foto: Tomasz Radawiec

Komentarze (2)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Andrzej Oleś

odpowiedz
25.09.2023 09:08

Czy już jesteśmy landem,,,,wróćcie do GOLENIOWA

J23

odpowiedz
25.09.2023 11:54

"... co dziś było widać na rynku w Goleniowie...", czyli "szanowny" założyciel grupy zna Polską nazwę Goleniowa jednak!!! A to Ci! Zatem proszę również uwzględnić ten fakt w jej nazwie.