Spróbują odwołać burmistrza!
Jest już 15 chętnych, którzy weszli w skład społecznego komitetu referendalnego w sprawie odwołania burmistrza Goleniowa Roberta Krupowicza!
 
	Jak nas poinformował Marcin Sowiński, lider lokalnych struktur Konfederacji, w środę rano (godz. 8) przed goleniowskim magistratem odbędzie się konferencja prasowa społecznego komitetu referendalnego, który właśnie zawiązał się w sprawie zbiórki podpisów pod referendum w sprawie odwołania burmistrza.
- Przedstawimy dlaczego, złożymy do gminy zawiadomienie o rozpoczęciu zbiórki podpisów, zaczniemy zbierać podpisy. W drugim wątku grupa mieszkańców Goleniowa przedstawi pismo do wojewody, wniosek o zarządzenie tzw.nadzoru komisarycznego w Goleniowie – powiedział nam M. Sowiński.
W trakcie konferencji przedstawione mają być personalia osób, które wejdą w skład komitetu referendalnego oraz od kiedy i w jakich miejscach prowadzona będzie zbiórka podpisów pod wnioskiem o referendum, a tych trzeba będzie zebrać ponad 2,8 tysiąca.
 
  	
    	 
    	     	  
    	 
	   
	 
  	
    	 
    	     	  
    	 
	 		  
					
    																					
						 
  	
    	 
    	     	  
    	 
	   
	 
                                		 
    		 
    		 
    		 
    		 
    		 
    		 
							
						 
	
Komentarze (1)
Poznaj opinie mieszkańców.
Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!
na tak
odpowiedzJuż czas.
Odpowiedz. Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!