Spotkanie ostatniej szansy

2021-02-16 6:15
Sylwester Wasiak
2021-02-16 6:15

Radny Robert Kuszyński podjął się próby organizacji spotkania z udziałem burmistrza Krupowicza, skarbnika i radnych w celu zażegnania trwającego pata w Radzie Miejskiej w Goleniowie.

Rozesłane zostało zaproszenie dla Burmistrza, Skarbnika i wszystkich Radnych na spotkanie ostatniej szansy mające na celu zakończenie trwającego konfliktu w Radzie Miejskiej oraz wypracowanie konstruktywnych rozwiązań głównie dotyczących uchwalenia budżetu gminy Goleniów na 2021rok. Do spotkania miałoby dojść w najbliższy piątek o godz. 15.30 w sali obrad Rady Miejskiej, gdzie jego inicjator, radny Kuszyński zamierza czekać na zaproszonych. Czy dojdzie ono do skutku i może okazać się przełomowym w istniejącym konflikcie na linii burmistrz Krupowicz - Rada Miejska? Przekonamy się niebawem. Poniżej prezentujemy treść zaproszenia rozesłanego do zainteresowanych stron.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Mieczysław

odpowiedz
16.02.2021 08:31

Nie przekonuje mnie jakoś propozycja Pana Radnego, nie wierzę w jego szczere intencje, w szeregach radnych widać teraz popłoch po informacji o możliwym referendum. Wracając do Pana Roberta, jego działalność też mnie nie przekonuje najpierw tworzył koalicję z radnymi burmistrza (przecież to Pan Radny na sesji 18 grudnia 2019 r. przyłożył rękę do wniosku o wycofanie z budżetu budowy łącznika pomiędzy ulicami Metalową i Nowogardzką). Następnie przeszedł do "opozycji", owszem tytułuje się jako niezależny radny, ale przez większość czasu kontestuje tylko na sesjach rady praktycznie każdą sprawę. Nie wiem czy jednak najlepszym rozwiązaniem dla Gminy nie byłoby przeprowadzenie udanego referendum za odwołaniem Rady i nowych wyborów.