Sport w weekend w powiecie goleniowskim

2020-08-21 6:20
Sylwester Wasiak
2020-08-21 6:20

Przed nami emocjonujący weekend w rozgrywkach piłkarskich. Odbędzie się również ostatni wakacyjny turniej siatkówki plażowej.

Przegląd wydarzeń rozpoczynamy od zaproszenia na ostatnią – czwartą – edycję Beach Volleyball Lubczyna Cup. To ostatni wakacyjny turniej plażowej siatkówki na boisku w Lubczynie. Początek imprezy o godz. 12. Chętni mogą zgłaszać się za pomocą emaila: mirka@osir.goleniow.pl do dziś tj. do piątku, wówczas wpisowe wyniesie 40 zł od pary. Jeżeli drużyna zgłosi się w dniu imprezy w godz. 11.30-11.50 opłata wpisowa wyniesie 50 zł.
W IV lidze goleniowska Ina w sobotę podejmie przed własną publicznością beniaminka tej klasy rozgrywkowej – ekipę Wieży Postomino. Podopieczni Piotra Rasta będą chcieli podtrzymać zwycięską passę, choć rywal do łatwych nie będzie należał. Zespół Wieży ma na swoim koncie 3 zwycięstwa oraz 2 porażki i plasuje się na siódmym miejscu w ligowej tabeli. Ina zaś zajmuje 13. pozycję.
W klasie okręgowej będziemy mogli obejrzeć pierwsze w tym sezonie derby powiatu goleniowskiego. Orzeł Łoźnica podejmie Pomorzanina. Faworytem są goście z Nowogardu, ale mecze derbowe wiadomo, że rządzą się swoimi prawami. W drugim spotkaniu w tej lidze Dąb Dębice zagra na wyjeździe z Mewą Resko.
W nadchodzący weekend nowy sezon piłkarski rozpoczną zespoły A klasy. W sobotę czekają nas na początek dwa pojedynki derbowe. Hanza Goleniów podejmie Promienia Mosty, a Masovia Maszewo zmierzy się z Leśnikiem Kliniska. W niedzielę dokończenie zmagań A klasowców. OKS zagra na wyjeździe ze Zniczem Wysoka Kamieńska, a w Żarnowie dojdzie do derbów gminy Stepnica. Miejscowy Pionier zmierzy się z Zalewem.
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem imprez sportowych na weekend.
UWAGA!!! Zapraszamy organizatorów wydarzeń sportowych do przekazywania nam informacji w celu umieszczenia ich w weekendowym informatorze!

22 sierpnia (sobota)
PIŁKA NOŻNA
IV LIGA
Godz. 17:00: INA Goleniów – Wieża Postomino
KLASA OKRĘGOWA
Godz. 12.00: Mewa Resko - Dąb Dębice
Godz. 15:00: Orzeł Łoźnica - Pomorzanin Nowogard
KLASA A
Grupa 2
Godz. 11:00: Hanza Goleniów - Promień Mosty
Godz. 16:00: Masovia Maszewo - Leśnik Kliniska

SIATKÓWKA
Godz. 12.00: IV edycja turnieju plażowej piłki siatkowej Beach Volleyball Lubczyna CUP 2020

23 sierpnia (niedziela)
PIŁKA NOŻNA
KLASA A
Grupa 2
Godz. 14:00: Znicz Wysoka Kamieńska - OKS Center MD Goleniów
Godz. 16:00: Pionier Żarnowo - Zalew Stepnica

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!