Sport w weekend w powiecie goleniowskim

2020-08-07 6:05
Sylwester Wasiak
2020-08-07 6:05

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sportową w nadchodzący weekend.

Powoli wychodzimy z letniej kanikuły i w programie pojawia się więcej sportowych ofert. W piłce nożnej czeka nas arcyważny mecz Iny w IV lidze. Goleniowianie przegrali trzy pierwsze spotkania sezonu i niespodziewanie zajmują ostatnie miejsce w tabeli. W sobotę w Goleniowie zawita Iskierka Szczecin, która również ma na koncie trzy porażki. Inny wynik, niż zwycięstwo biało-zielonych będzie mega sensacją i oznaczać będzie poważny kryzys w drużynie z Goleniowa.
W klasie okręgowej po wyjazdowej przegranej na inaugurację, tym razem o pierwszy komplet punktów przed własną publicznością powalczy Orzeł Łożnica. Rywalem będzie Sarmata Dobra. Trudne zadanie czeka Dęba Dębice i Pomorzanina Nowogard. Nie dosyć, że rozegrają wyjazdowe spotkania, to na dodatek oba mecze rywale zaplanowali na godziny przedpołudniowe, co biorąc pod uwagę panujący upał, będzie nie lada wyzwaniem. W ten weekend w sobotę zmagania rozpoczną się również w rozgrywkach Pucharu Polski. W pierwszej rundzie zagra czterech przedstawicieli powiatu goleniowskiego. Dopełnieniem sportowego weekendu będzie trzecia edycja turnieju siatkówki plażowej w Lubczynie, która wyjątkowo rozegrana zostanie w niedzielę. Start tych rozgrywek o godz. 12. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem imprez sportowych na weekend.
UWAGA!!! Kolejny raz zapraszamy organizatorów wydarzeń sportowych do przekazywania nam informacji w celu umieszczenia ich w weekendowym informatorze!

8 sierpnia (sobota)
PIŁKA NOŻNA
IV LIGA
Godz. 17:00: Ina Goleniów - Iskierka Szczecin
KLASA OKRĘGOWA
Godz. 11.00: Stal Szczecin - Dąb Dębice
Godz. 11.30: Tanowia Tanowo - Pomorzanin Nowogard
Godz. 15.00: Orzeł Łoźnica - Sarmata Dobra
PUCHAR POLSKI
1 runda
Godz. 17:00: Orzeł Pęzino - Masovia Maszewo

9 sierpnia (niedziela)
SIATKÓWKA
Godz. 12.00: III edycja BEACH VOLLEYBALL Lubczyna
PIŁKA NOŻNA
PUCHAR POLSKI
1 runda
Godz.16.00: Leśnik Kliniska - Korona Stuchowo
Godz. 16.00: Zieloni Wyszobór - Pomorzanin Przybiernów
Godz. 16.00: Zalew Stepnica - Hanza Goleniów

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!