Sport w weekend. Ina i Pomorzanin kończą rundę

2020-11-27 18:20
Sylwester Wasiak
2020-11-27 18:20

Przed nami jutro piłkarskie ostatki z udziałem Iny Goleniów i Pomorzanina Nowogard. Z kolei dwa zaległe spotkania w A - klasie oraz czwarta kolejka GLAS zostały przełożone na za tydzień.

W IV lidze goleniowska Ina w ostatnim meczu ligowym w tym roku podejmie Sokoła Karlino. Obie drużyny zaliczają się do ligowej czołówki, a dzieli je zaledwie dwa punkty różnicy na korzyść biało-zielonych. Sokół o wiele lepiej radzi sobie na własnym obiekcie, gdzie wywalczył 20 z ogółem 30 zdobytych dotychczas punktów. Ina od czterech kolejek nie odniosła zwycięstwa (trzy remisy i jedna porażka), a ostatni raz na własnym boisku wygrała ponad miesiąc temu (z Olimpem Gościno 2:0). Czas na wywalczenie kompletu punktów i zakończenie rundy jesiennej zwycięstwem!
W klasie okręgowej rundę jesienną zakończy Pomorzanin Nowogard, który rozegra zaległe wyjazdowe spotkanie z Arkonią Szczecin. Faworytem będą goście, którzy myśląc o awansie, muszą odrabiać straty do liderującego Jezioraka. W przypadku zwycięstwa różnica ta wynosić będzie zaledwie trzy punkty. Spotkanie nie będzie jednak łatwą przeprawą, gdyż Arkonia głównie punktuje na własnym boisku, gdzie dotychczas doznała tylko jednej porażki.
W A klasie planowane było rozegranie dwóch zaległych spotkań: Błękitni Trzygłów-Pomorzanin Przybiernów i Masovia Maszewo-Pionier Żarnowo. Niestety z powodu kwarantanny i koronawirusa, oba spotkania zostały przeniesione na za tydzień. Również 4. kolejka Goleniowskiej Ligi Amatorskiej Siatkówki została przeniesiona na 5 grudnia.

TERMINARZ SPOTKAŃ
28 listopad (sobota)
PIŁKA NOŻNA
IV LIGA
Godz. 12:00: Ina Goleniów - Sokół Karlino
KLASA OKRĘGOWA
Godz. 11:00: Arkonia Szczecin - Pomorzanin Nowogard

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!