Spartakiada Sołectw

2023-09-01 8:00
Sylwester Wasiak
2023-09-01 8:00

Slalom z oponą samochodową, lanie wody, kangurze skoki, siłowanie na rękę czy przeciąganie liny, to tylko niektóre z konkurencji, które czekają na sołectwa w zaplanowanej na sobotę 2 września II Spartakiadzie Sołectw Gminy Goleniów „Sołectwa są nam bliskie".

Foto: OSIR Goleniów

Organizatorem imprezy jest Ośrodek Sportu i Rekreacji, który zaprasza w sobotę, 2 września na stadion miejski w Goleniowie. Początek imprezy o godz.11.00 (odprawa techniczna o godz. 10.30).

Przewidziano rywalizację w konkurencjach indywidualnych oraz drużynowo. W ramach rywalizacji indywidualnej przeprowadzone zostaną konkurencje: slalom z oponą samochodową, kto szybciej, wyścig slalomem, lanie wody, kangurze skoki, sprawnościowy tor przeszkód, siłowanie na rękę i przeciąganie liny. W konkurencji drużynowej zaplanowano turniej piłki nożnej.
Przewidziano również konkurencje dla sołtysów o osobliwych nazwach: "Najdłuższa skórka" oraz "Jedzenie ptysia/pączka".
W klasyfikacji końcowej trzy najlepsze sołectwa otrzymają puchary, dyplomy, medale oraz nagrody
pieniężne w formie bonów na zakup sprzętu sportowego (1. miejsce 1800,00 zł, 2. miejsce 1300,00 zł oraz 3. miejsce 800,00 zł. Wśród sołectw zajmujących miejsca od IV do ostatniego zostanie przeprowadzone losowanie nagrody pieniężnej o wartości 600,00 zł.).

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!