Sparing z opóźnieniem

2021-07-24 15:50
Sylwester Wasiak
2021-07-24 15:50

Ina Goleniów miała dziś spore problemy z dotarciem na pierwszy mecz towarzyski...

Wszystkiemu winne były potężne korki na drodze dojazdowej do Załomia, gdzie rozegrany został mecz towarzyski.  Biało-zieloni rozegrali dziś pierwszy sparing w letnim okresie przygotowawczym. Rywalem był beniaminek IV ligi Jeziorak Załom, który w poprzednim sezonie wywalczył awans z klasy okręgowej, na finiszu wyprzedzając Pomorzanina Nowogard.
Do przerwy górą była Ina, która prowadziła 3:1. Drugą część meczu wygrali gospodarze 3:1 i spotkanie zakończyło się remisem 4:4. Gole dla Iny zdobywali Damian Banachewicz, Piotr Winogrodzki, Michał Jutkiewicz i Kacper Tomaszewicz
- Mieliśmy trochę problemów z dojechanie na mecz, przez co spotkanie rozpoczęło się z opóźnieniem. Cieszę się, że zagraliśmy ten sparing. Mieliśmy trochę kłopotów kadrowych, ale w letnim okresie przygotowawczym tak już bywa. Sprawdziliśmy w tym meczu nowych zawodników, którzy aspirują do gry w naszym zespole. Jestem pozytywnie nastawiony i w miarę zadowolony z przebiegu spotkania – podsumował sparing Piotr Rast, szkoleniowiec Iny.
Kolejny mecz towarzyski Ina rozegra w środę. Biało-zieloni w Policach zmierzą się z Chemikiem Police.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!