Sołtysi wyróżnieni

2024-05-20 19:28
Sylwester Wasiak
2024-05-20 19:28

W minioną sobotę odbyło się podsumowanie konkursu Sołtys Roku 2024. Cztery wyróżnienia trafiły do sołtysów z powiatu goleniowskiego.

Na zdjęciu wyróżnieni sołtysi z powiatu goleniowskiego. Od lewej: Danuta Kowalczyk (Komarowo), Łukasz Kożybski (Krzywice), Grażyna Włodarczyk (Radzanek), Anna Potomska (Czarnocin) / Foto: Pomorze Zachodnie

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas Festiwalu Tradycji Pomorza Zachodniego, który odbył się w miniony weekend w Przelewicach. O tegoroczne zwycięstwo rywalizowało 67 sołtysów. Kapituła konkursowa oraz Zarząd Województwa wyłoniła laureatów i wyróżnionych.
W gronie 20 wyróżnionych (wszyscy otrzymali nagrodę finansową w wysokości 1000 zł) znalazło się czterech sołtysów z powiatu goleniowskiego: Anna Potomska Czarnocin (Gmina Stepnica), Danuta Kowalczyk Komarowo (Gmina Goleniów), Łukasz Kożybski Krzywice (Gmina Osina) i Grażyna Włodarczyk Radzanek (Gmina Maszewo)
Laureatami (otrzymali nagrody finansowe w wysokości 6000 zł) zostali: Marta Hawrylak (sołectwo Małkocin), Katarzyna Klaudia Herdzik (sołectwo Łukęcin) oraz Justyna Baranowicz (sołectwo Różańsko).

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!