Służby w akcji #GaszynChallenge

2020-06-11 18:22
Sylwester Wasiak
2020-06-11 18:22

Kolejne służby z powiatu goleniowskiego przystępują do ogólnopolskiej społecznej akcji zbiórki pieniędzy na leczenie półtorarocznego Wojtusia pod nazwą #GaszynChallenge.

Chłopiec choruje na rdzeniowy zanik mięśni. Dzięki prowadzonej w tej chwili już w całej Polsce zbiórce ma szanse na lek, który kosztuje ponad 9 milionów złotych. Akcję wykonywania pompek i nominowania kolejnych osób lub instytucji do tej zabawy połączonej ze zbiórką pieniędzy zapoczątkował strażak z OSP w Gaszynie, stąd nazwa GaszynChallenge.
Zasady są proste. Osoby nominowane muszą wykonać 10 pompek. Jeżeli wykonają ćwiczenie, wpłacają minimum 5 zł, jeżeli nie, wpłacają minimum 10 zł na konto Wojtusia. Osoby nominowane mają 48 godzin na wykonanie zadania i mogą nominować kolejne minimum 3 osoby.
Z powiatu goleniowskiego do akcji przystąpiły już m.in. : Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie, Zakład Karny w Goleniowie, OSP Stepnica, OSP Przemocze, OSP Nastazin, OSP Bagna, OSP Maszewo, OSP Dębice i OSP Mosty. Linki do filmików z udziałem wymienionych wyżej służb w akcji #GaszynChallenge poniżej:

Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie


Zakład Karny w Goleniowie

OSP Stepnica

OSP Przemocze

OSP Nastazin

OSP Bagna

OSP Mosty

OSP Maszewo

OSP Dębice

Zapraszamy do dodawania w komentarzu do newsa linków do filmików z udziałem kolejnych służb z naszego powiatu!

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!