Słowiańska udrożniona...(FOTO)

2021-09-14 21:23
Sylwester Wasiak
2021-09-14 21:23

Usunięte zostały zalegające na chodniku odpady gabarytowe przy ul. Słowiańskiej. Wiele koszy na śmieci na ulicach miasta jest już jednak przepełnione. Mija pierwszy tydzień kryzysu śmieciowego w gminie Goleniów!

ZDJĘCIE 1 z 6

Przypomnijmy, że jeszcze wczoraj przy śmietniku na ul. Słowiańskiej zalegała hałda odpadów gabarytowych. Było to na tyle uciążliwe, że odpady zajmowały cały chodnik i zmuszały pieszych do wchodzenie na jezdnię, by ominąć przeszkodę. Szybko na tę sytuację zareagowała wspólnota mieszkaniowa, która zleciła wywózkę gabarytów, co dziś zostało wykonane.
Mija pierwszy tydzień kryzysu śmieciowego w gminie Goleniów. Źle sytuacja wygląda na ulicach miasta, gdzie z przepełnionych śmietników wysypują się odpady. Problem z zalegającymi odpadami zaczynają mieć już niektórzy mieszkańcy domów jednorodzinnych. Z trudną sytuacją próbują sobie radzić wspólnoty mieszkaniowe. Spółdzielnia OSADA i GTBS zawarły czasowe umowy z PGK na odbiór odpadów, podobne działania podejmują inne wspólnoty. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kosztami tymczasowego odbioru śmieci przez PGK, wspólnoty obciążą gminę.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!