Sklep Stopka kończy swoją działalność

2023-09-26 5:00
Sylwester Wasiak
2023-09-26 5:00

Po 22 latach funkcjonowania na goleniowskim rynku rozpoczęła się likwidacja sklepu obuwniczego „Stopka”. Klienci mogą liczyć na atrakcyjne ceny wyprzedażowe. Jak sprawdziliśmy wczoraj, w sklepie ruch jest bardzo duży.

Sklep oferujący asortyment obuwniczy istnieje na goleniowskim rynku od 22 lat i przez ten czas zyskał szerokie grono klientów chętnie odwiedzających lokal umiejscowiony w budynku po byłej rozlewni przy ul. Konstytucji 3 Maja.
Sklep „Stopka” do niedawna funkcjonował w czterech miejscowościach tj. w Koszalinie, Szczecinku, Świnoujściu i Goleniowie. Pierwsze trzy zostały już zamknięte, podobny los czeka ten ostatni, funkcjonujący od lat w centrum Goleniowa. W związku z likwidacją w goleniowskiej „Stopce” trwa wielka wyprzedaż i po atrakcyjnej cenie można tam zakupić obuwie. Właściciel zaprasza za naszym pośrednictwem do odwiedzenia „Stopki” w Goleniowie i skorzystania z korzystnych rabatów.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Eryk

odpowiedz
26.09.2023 18:55

Nic straconego !!! Ciasny, nieprzyjemny sklep i smród taniej chińszczyzny. Obsługa sklepu chodziła za klientami krok w krok. Traktowani wszyscy byli tam jak potencjalni złodzieje.