Skasowane znaki i auto… (AKTUALIZACJA)

2022-01-11 22:18
Sylwester Wasiak
2022-01-11 22:18

Około godzinę temu doszło do poważnego zdarzenia drogowego w okolicach Goleniowa.

Według nieoficjalnych informacji kierujący samochodem osobowym marki Citroen z nieustalonych przyczyn najechał na oznakowanie wyspy rozdzielającej jezdnie, kasując znaki, a przede wszystkim poważnie rozbijając auto. Do zdarzenia doszło na przedłużeniu ul. Nowogardzkiej na obrzeżach Goleniowa. Na miejscu pojawiła się policja, która ustala okoliczności zdarzenia. Jak tylko uda nam się ustalić więcej szczegółów na temat tego zdarzenia niezwłocznie o nich poinformujemy.

AKTUALIZACJA

Z informacji uzyskanych od mł.asp. Anny Dygas, oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Goleniowie wynika, że kierujący pojazdem mężczyzna, mieszkaniec powiatu białogardzkiego znajdował się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało 1,3 promila alkoholu w organizmie. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Goleniowie.

Komentarze (3)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Monika

odpowiedz
12.01.2022 20:56

przejeżdżam tamtędy codziennie do pracy. Te wyspy są słabo oznakowane i mało widoczne. Oczywiście jest znak drogowy informujący o nich, ale powinny być krawężniki tych wysp pomalowane na biało tą grubą, bardzo odblaskową farbą oraz linie na jezdni powinny być odmalowane żeby widzieć jak droga prowadzi. Jezdnia jest trochę za wąska w tym miejscu, wystarczy zwrócić uwagę jak wyjeżdżona jest trawa i jaki uskok się zrobił między asfaltem a ziemią. Ja tylko czekam kiedy jakiś samochód wbije się w budynki, które są obok tych wysepek.

kirowiec

odpowiedz
12.01.2022 13:44

bo stawiają te znaki gdzie bać, u mnie postawili znak na wjeździe i jak mam wjechać...

K

12.01.2022 13:44

Ty to masz problem !!!