Siatkarski piknik (FOTO)

2023-06-12 10:54
Sylwester Wasiak
2023-06-12 10:54

W sobotę Stowarzyszenie Goleniowskiej Siatkówki oraz Stowarzyszenie Exodus zorganizowały siatkarski piknik podsumowujący bogaty sezon w klubie SGS.

ZDJĘCIE 1 z 16

Jak informują organizatorzy, w zajęciach i turniejach uczestniczyli zawodniczki i zawodnicy wszystkich grup siatkarskich SGS tj. mini-mini, minisiatkarzy i minisiatkarek, młodzików, młodziczek/kadetek oraz kadetów. Poszczególne grupy rozegrały między sobą turnieje, a najmłodsze grupy mini-mini odbyły trening połączony z zabawą. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. W przerwie pomiędzy meczami na dzieci czekały przeróżne smakołyki przygotowane przez rodziców, a na zewnątrz odbywał się piknik z zabawami i konkursami oraz grillem i słodkimi przekąskami dla wszystkich prowadzony przez ekipę Stowarzyszenie Exodus.

- Wielkie podziękowania dla Rodziców Naszych zawodniczek i zawodników za przepyszne smakołyki oraz za liczne przybycie i wspólną zabawę. Dzięki dla wszystkich zawodników i zawodniczki za uczestnictwo we wspólnej zabawie. Podziękowania dla ekipy Stowarzyszenie Exodus za współorganizację fantastycznej imprezy. No i mega super wielkie dzięki dla ekipy naszych trenerów za wszystko i za to, że Wam się dalej chce zarażać innych wspólną pasją – podsumowali spotkanie organizatorzy pikniku.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!