Sesja Rady Miejskiej w Trzebiatowie. Jakie nazwy będą nosiły ronda?

2020-11-24 9:09
Adam Litwinowicz
2020-11-24 9:09

W najbliższy czwartek, 26 listopada o godzinie12:00, odbędzie się sesja Rady Miejskiej w Trzebiatowie. Jednym z procedowanych punktów będzie ten dotyczący nadania nazw rondom znajdującym się na terenie gminy.

Radni Trzebiatowa spotkają się na 27. posiedzeniu, jednak ze względu na pandemię sesja będzie miała charakter zdalny. Rajcy rozpatrzą projekt uchwały w sprawie nadania nazw rondom położonym na terenie gminy Trzebiatów. Przedstawiona zostanie również informacja o stanie jakości powietrza w Gminie Trzebiatów z uwzględnieniem podejmowanych działań w kierunku przeciwdziałania zjawisku smogu oraz danych o ilości złożonych wniosków na wymianę źródeł ogrzewania.

Szczegółowy program sesji na stronie internetowej www.trzebiatow.pl

Komentarze (5)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

zainteresowany

odpowiedz
24.11.2020 12:07

W notatce zapomniano napisać, o znacznie ważniejszych dla mieszkańców sprawach niż nazwy rond, które będą rozpatrywane na tej sesji, a mianowicie m.in. o rozpatrzeniu projektu uchwały w sprawie stawek podatku od nieruchomości (wzrost m.in. podatku od nieruchomości od sieci i urządzeń wod-kan co spowoduje wzrost opłat za wodę i ścieki) oraz rozpatrzeniu projektu uchwały w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia wysokości stawki tej opłaty. Ciekawe czy pan burmistrz (wzorem Gryfic, Kołobrzeg i Rewala) też będzie starał się przeforsować metodę naliczania opłat za śmieci w zależności od zużycia wody?

Bogdan

odpowiedz
24.11.2020 12:46

Nie wierzę ,że obecna władza Trzebiatowa rozwiąże problem smogu w naszym mieście .Codziennie chodzę do pracy i z pracy ulicą przy byłej pralni , smród aż zatyka oddech .Łatwo można zlokalizować ,, palacza' , ale kto to ma uczynić ? Może uzależnić płace burmistrza od jakości powietrza w gminie ? Reszta urzędników też można poddać tym rygorom .

Zbigniew

odpowiedz
25.11.2020 19:36

Nic innego nie mają do roboty

Leszek

odpowiedz
25.11.2020 07:24

Domowe spalarnie śmieci przecież odpowiadają normom, naruszanie miru domowego jest karane, zatem nikt mi do pieca nie zajrzy. Mój piec moje paliwo. wystarczy przejść "dzielnicami willowymi" by wiedzieć czym się pali.

Bronek z Nowotki

odpowiedz
26.11.2020 14:37

Domański musi odejść!