Seria sukcesów Wojciecha Reja

2020-09-23 15:00
Katarzyna Adamiak

To bardzo dobry czas dla Wojciecha Reja. Strzelec z Truskolasu, o którego sukcesach informowaliśmy wielokrotnie, najpierw zdobył tytuł Mistrza Europy podczas zawodów w Drawsku Pomorskim, a następnie zajął pierwsze miejsce w strzelectwie długodystansowym Longshot.

ZDJĘCIE 1 z 2

Pierwszy sukces Wojciech Rej odniósł podczas zawodów LongRangeEuropeanChampionships, które na początku września odbyły się na poligonie wojskowym w Drawsku Pomorskim.

Podczas tych zawodów mieszkaniec Truskolasu (gmina Płoty) zdobył tytuł Mistrza Europy w kategorii karabin open - dwubój 100m (99 pkt) i 300 m (96 pkt). W kategorii SNAJPER, która była debiutem naszego strzelca, zajął 19 miejsce – 300 m (93 pkt), 600 m (83 pkt), 800 m (78 pkt).

Z kolei podczas międzynarodowych zawodów w strzelectwie długodystansowym Longshot, które już po raz kolejny odbyły się w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych w Wędrzynie Wojciech Rej zajął 1 miejsce w karabinie open na dystansach 100, 200 i 300 m. Ponadto w kategorii TACTICAL Standard strzelec zajął 7 miejsce.