Seria przemówień na Plantach (FOTO)

2023-10-03 19:26
Sylwester Wasiak
2023-10-03 19:26

Około setki osób, wśród których nie zabrakło lokalnych działaczy Platformy Obywatelskiej, zebrało się dziś na Plantach, by wziąć udział w spotkaniu z kandydatami do Sejmu z listy Koalicji Obywatelskiej. W jego trakcie jeden z mężczyzn przysłuchujący się przemówieniom, skierował w stronę prelegentów serię wulgaryzmów.

ZDJĘCIE 1 z 8

Spotkanie rozpoczął pochodzący z Goleniowa Olgierd Geblewicz, marszałek województwa zachodniopomorskiego. Następnie głos zabrali wiceburmistrz Goleniowa Anita Jurewicz, Magdalena Pieczyńska, Natalia Żyto, Magdalena Filiks, Sławomir Nitras i na koniec spóźniony Artur Łącki. W trakcie jednego z przemówień, w oddali na rowerze pojawił się mężczyzna, który skierował w stronę prelegentów kilka wulgaryzmów, po czym odjechał z miejsca zgromadzenia. Po serii przemówień, publiczność mogłą zrobić sobie zdjęcie z kandydatami do Sejmu.

Komentarze (5)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

04.10.2023 17:41

Marszałek Geblewicz, człowiek który na środku szosy szybkiego ruchu, zajechał drogę samochodowi ciężarowego, zatrzymał go i wysiadł jak gdyby nigdy nic ... powodując zagrożenia dla siebie i innych, i poseł Nitras, pierwsza liga sejmowego chamstwa i zaprzaństwa, robią wykład o etyce w polityce ... Chłopaki nie zabierajcie pracy polskiemu stand-upowi!!!

Nitras

odpowiedz
03.10.2023 20:29

Same asy : jurewicz, nitras, geblewicz . Celowo napisałem z małej litery bo ich nie szanuję. Nieroby które przebudziły się przed wyborami .

009

odpowiedz
04.10.2023 07:00

Panie redaktorze, pisze pan"setki" osób. Już po zdjęciach widać że mniej-i to tak o około połowę. Rozumiem, że może jest pan z ich elektoratu, ale na litość Boską niech pan "nie idzie" w narrację telewizji wspierającej TVN, tylko trzyma się prawdziwych faktów. Pozdrawiam czytelnik.

Nieznajoma

odpowiedz
03.10.2023 20:12

Super że są takie spotkania. Powinny się odbywać cyklicznie nie tylko przed wyborami ale i po. Jednostkami takimi na rowerach nie ma co się przejmować, oprócz wulgaryzmów nie miał odwagi stanąć twarzą w twarz i przedstawić swoje racje i poglądy.👍👏