Seminarium z Karoliną

2024-02-07 17:30
Sylwester Wasiak
2024-02-07 17:30

Utytułowana zawodniczka w brazylijskim jiu-jitsu przyjedzie do Goleniowa. Można zapisywać się na spotkanie.

Karolina Zawodnik przybędzie do Goleniowa w piątek 16 lutego. O godz. 17.30 odbędą się zajęcia z grupą dziecięcą, a o godz. 19 z grupą dorosłych w hali OSIR przy ul. C.K. Norwida 1.

- Filia międzynarodowej organizacji sportów walki Bersekers w Goleniowie funkcjonuje od 13 lat i zakładała ją tutaj właśnie Karolina Zawodnik, która jest obecnie w posiadaniu jednego z najwyższych pasów w brazylijskim jiu-jitsu – mówi nam Piotr Sieczkarek, trener Bersekers Team Goleniów. - Seminarium, które organizujemy z tak wybitną zawodniczką, będzie nie tylko okazją do promocji tego sportu, ale również okazją do podniesienia swoich poziomów umiejętności przez zawodników klubu, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich na seminarium z Karoliną Zawodnik – informuje P. Sieczkarek.

Karolina Zawodnik posiada czarny pas brazylijskiego jiu-jitsu trzeciego stopnia. Jest złotą medalistką mistrzostw Polski ADCC, złotą medalistką mistrzostw europejskich IBJJF/GRAPPLING, złotą medalistką mistrzostw światowych w grapplingu, medalistką Sport Accord Combat Games, byłą reprezentantką Polski w kadrze grapplingu oraz w kadrze jiu jitsu ne waza.

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 600 673 545, tam również można uzyskać więcej informacji na temat tego wydarzenia.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!