Ścieżka pieszo-rowerowa: Podejście nr 2

2023-03-22 9:52
Sylwester Wasiak
2023-03-22 9:52

Trwa drugie postępowanie przetargowe dotyczące budowy ścieżki pieszo – rowerowej w ciągu ul. Przestrzennej, Wojska Polskiego i Armii Krajowej w Goleniowie. Pierwsze postępowanie nie zostało rozstrzygnięte…

Przypomnijmy, że władze gminy Goleniów przystąpiły do realizacji inwestycji, której zakres prac obejmuje przebudowę ulicy Przestrzennej polegającej na wykonaniu ścieżki pieszo - rowerowej (o długości ok. 1186m) na odcinku od przejścia dla pieszych znajdującego się naprzeciwko głównego wejścia na cmentarz na ul. Przestrzennej, w kierunku północnym do ronda Ulricha Schroedera oraz przebudowę drogi polegającej na budowie ścieżki pieszo - rowerowej na ul. Wojska Polskiego i ul. Armii Krajowej do ronda Hanzeatyckiego (o długości około 720 m).
W pierwszym postępowaniu najniższa złożona oferta opiewała na kwotę 3,8 miliona złotych i była nie do zaakceptowania dla gminnego budżetu.
- Ogłosiliśmy kolejny przetarg na tę inwestycję. Przy mizerii finansowej liczymy, że kolejne postępowanie i złożone oferty będą do zaakceptowania. Jeśli nie, będziemy poszukiwali innego rozwiązania, gdyż zależy nam zrealizowaniu tej inwestycji – powiedział nam Tomasz Banach, wiceburmistrz Goleniowa.
Termin składania ofert w drugim postępowaniu mija 28 marca.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Miłosław

odpowiedz
22.03.2023 10:42

Przecież gmina ma zagwarantowane 85% dotacji na realizację tej inwestycji, to w czym problem ??