Sać po 25 latach w samorządzie wystartuje do Sejmu? – STUDIO SUPERPORTALU

2023-02-22 14:45
Karol Szumny
2023-02-22 14:45

We wtorek o 20:00 gościem programu był radny Powiatu Gryfickiego i były Starosta Gryficki – Kazimierz Sać.

Kazimierz Sać

Pierwszym tematem poruszonym we wtorkowym STUDIU SUPERPORTALU była Gryf Arena. W tym roku mija 10 lat od jej wybudowania. Kazimierz Sać odpowiedział, czy ta inwestycja była jego największym sukcesem w samorządzie. Odniósł się też to usunięcia informacji pn. „Inwestor na medal”, która widniała na Gryf Arenie.

Następnie były starosta wspominał też wielką imprezę dla służb mundurowych. Powiedział, że chciałby, aby takie integrujące wydarzenia były kontynuowane.

Kazimierz Sać obchodzi w tym roku 25-lecie działalności w samorządzie. Byłemu staroście przedstawiono w programie inwestycje sprzed lat. Opowiedział o nich kilka słów.

Były Starosta Gryficki mówił też o Gminie Brojce. Kazimierz Sać przewiduje, że „Gmina Brojce pójdzie mocno do przodu” i stanie się najbogatszą gminą.

Wtorkowy gość STUDIA SUPERPORTALU przedstawił również swoje plany na przyszłość. Czy Kazimierz Sać po 25 latach w samorządzie wystartuje do Sejmu?

- Jest to w kwestii rozważań. Nie mogę patrzeć bezczynnie, jak ciągle narzekamy, że nie ma pieniędzy […]. Na pewno przydałby nam się poseł, który skoncentrowałby się głównie na tym, żeby ściągać pieniądze tutaj, do naszego powiatu – odpowiedział Kazimierz Sać.

O szczegółach swojej decyzji opowiedział w dalszej części programu.

Obejrzyj całe STUDIO SUPERPORTALU z Kazimierzem Saciem (kliknij tutaj).

Komentarze (9)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Romek

odpowiedz
24.02.2023 09:34

Teraz już pewne ze będzie startował z PISu , chwali Brojce , niech tam zrobi bruk 😜,jest spalony politycznie , może grać w golfa lub oficjalnie robić wywiady w swoim superportalu

Ola

24.02.2023 09:34

Romek kup sobie koło i .... się w czoło. Jakby chwalił Gryfice to by startował z SLD Lewica? Ale z ciebie szerlok.

K.S.

odpowiedz
22.02.2023 15:59

Jak ma taki program jak partia do której należy czyli zero programu ich interesuje dieta poselska dotacja dla partii i najważniejszy immunitet bo chroni przed odpowiedzialnością karną.Jego kolega z partii grodzki już ponad rok chowa się za immunitetem a PO już dawno przestała być partią tylko jest mafią.

Mariusz

22.02.2023 15:59

A powiedz mi jak postawić jakiekolwiek zarzuty Osobie która chowa się za immunitetem a jak immunitet przestanie działać to zarzuty się przedawnią i tak to działa .Opisze ci sytuacje sprzed paru dni z Londynu jak u nich działa prawo .W metrze Polaka mieszkające tam od nastu lat zaatakowało dwóch kolorowych nawet ranili go nożem a że nie był ułomek to pobił napastników i całe zdarzenie się nagrało się na kamerze .Polak w obawie o zdrowie pobitych powiadomił policje która nawet nie wysłuchała jego tłumaczeń a biegle mówił po angielski i wsadzili go do więzienia na ponad dobę za to że śmiał się bronić przed napastnikami i wiesz co usłyszał od policji że napastnicy po opuszczeniu szpitala nie stawiają mu zarzutów wiec spraw zakończona

M

22.02.2023 15:59

Bo nagonka na Grodzkiego nic nie dała. Otwórz oczy wyłącz tv.

Hok

odpowiedz
22.02.2023 19:49

Ja przyjechać do gryfic i czytać o ta pana ja lubić ja głosujwac .👍

Ranking

odpowiedz
23.02.2023 06:15

Kto za Saciem kciuk do góry. Kto za Łąckim kciuk na dół.

SRANKING

23.02.2023 06:15

oba KCUKI w DÓŁ-KOLESIOM!

Piter

odpowiedz
22.02.2023 21:03

Ja tam cenię pana Kazimierza, ma swoje zdanie i jaja. Nie to co niektórzy zależy od podmuchu wiatru i ode tego czy mają interes. Życzę powodzenia, jak nie będzie startował z pisu to na pewno zagłosuję na Sacia.