Są małżeństwem ponad 60 lat! Piękny jubileusz państwa Zbytniewskich

2020-07-15 14:42
Katarzyna Adamiak
2020-07-15 14:42

Państwo Christel i Włodzimierz Zbytniewscy 61 lat temu powiedzieli sobie sakramentalne „Tak”, ślubując wzajemnie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Dziś w trzebiatowskim magistracie zostali uhonorowani medalem „Za długoletnie pożycie małżeńskie”.

ZDJĘCIE 1 z 5

W uroczystości, która odbyła się w Urzędzie Miejskim w Trzebiatowie dostojnych jubilatów, którym towarzyszyła najbliższa rodzina, powitał burmistrz Józef Domański wraz z kierownikiem USC Renatą Łęską.

Z okazji jubileuszu państwo Christel i Włodzimierz Zbytniewscy, którzy już od 61 lat pozostają w szczęśliwym związku małżeńskim, zostali uhonorowani przez gospodarza gminy medalem „Za długoletnie pożycie małżeńskie”, przyznanym przez Prezydenta RP. 

Państwu Zbytniewskim śpiewał Zespół Ludowy „Trzebiatowiacy”, którym kieruje syn małżeństwa, Krzysztof Zbytniewski. Z okazji jubileuszu nie zabrakło też kwiatów, pamiątkowych dokumentów, upominków i oczywiście pięknych życzeń.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Teresa , Grażyna, Bożenna, Czesia.

odpowiedz
16.07.2020 11:44

Wszystkiego najlepszego zdrowia szczęścia pomyślności i miłości z okazji 60-tej rocznicy ślubu dla Państwa Krystyny i Włodzimierza Zbytniewskich..