Rywalizowali młodzi strażacy

2024-06-15 15:05

Dziś na stadionie miejskim OSIR w Goleniowie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Już wiadomo, kto zwyciężył…

ZDJĘCIE 1 z 6

Do zawodów przystąpiło 15 ekip w dwóch kategoriach wiekowych (dzieci do 12 lat i w wieku od 12 do 16 lat), które rywalizowały w dwóch konkurencjach tj. biegu sztafetowym z przeszkodami oraz rozwinięciu bojowym.

W klasyfikacji generalnej zawodów w kategorii do 12 lat zwyciężyła ekipa MDP Wyszomierz, a kolejne pozycje zajęły: 2. miejsce MDP Przemocze, 3. miejsce MDP Osowo, 4. miejsce MDP Błotno, 5. miejsce MDP Krępsko, 6. miejsce MDP Redło, 7. miejsce MDP Mosty.

W klasyfikacji generalnej zawodów w kategorii od 12 do 16 lat triumfowała drużyna MDP Przemocze, a kolejne miejsca zajęły: 2. miejsce MDP Osowo, 3. miejsce MDP Błotno, 4. miejsce MDP Wyszomierz, 5. miejsce MDP Redło, 6. miejsce MDP Dębice, 7. miejsce MDP Mosty, 8. miejsce MDP Krępsko.

Organizatorami turnieju była Komenda Powiatowa PSP w Goleniowie, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Goleniowie, Starostwo Powiatowe w Goleniowie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goleniowie.