Rusza kolejny punkt szczepień w Goleniowie!

2021-05-03 16:20
Sylwester Wasiak
2021-05-03 16:20

Jutro ruszają zapisy i szczepienia w nowym punkcie zlokalizowanym w Centrum Aktywności Lokalnej w Goleniowie. Wiadomo, o której dotrze pierwszy transport szczepionek!

Szczepienia w Centrum Aktywności Lokalnej w Goleniowie odbywać się będą wejściem od strony ul. Niepodległości. Zarejestrować można się telefonicznie od jutra tj. od 4 maja 2021 roku pod numerem tel. 91 471 02 95, 91 471 02 96 w godz. 8:00-15:00. Rejestracja będzie odbywała się od poniedziałku do piątku lub poprzez ogólnodostępne kanały rejestracji, np. Internetowe Konto Pacjenta.
Jak informują władze gminy, wtorkowe szczepienia w Centrum Aktywności Lokalnej w Goleniowie rozpoczną się o godz. 12:00 (transport szczepionek przewidziany jest na godz. 11:00).
Do nowych punktów szczepień będą kierowani przede wszystkim pacjenci bez przeciwwskazań do szczepień. W momencie zapisywania na szczepienie pacjent otrzyma zalecenia dokładnego zapoznania się z kwestionariuszem wstępnego wywiadu przesiewowego przed udaniem się na szczepienie. Następnie zostanie poinformowany, że w przypadku wątpliwości lub przynajmniej jednej odpowiedzi twierdzącej istnieje ryzyko braku kwalifikacji do szczepienia w punkcie szczepień masowych. Dlatego w takich sytuacjach rekomendowane będzie skorzystanie z populacyjnych punktów szczepień.
Pacjenci zostaną poproszeni o wydrukowanie i wypełnienie kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed udaniem się do punktu szczepień (wypełnienie kwestionariusza będzie także możliwe w punktach szczepień masowych).
Ozdrowieńcy mogą się szczepić nie wcześniej niż trzy miesiące od daty pozytywnego testu w kierunku SARS-COV-2.

Komentarze (1)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!

Mieszkanka

odpowiedz
03.05.2021 16:31

A jaką szczepionką?