Rusza piłkarska wiosna w Goleniowskiej Lidze Mistrzów

2023-04-15 10:45
Sylwester Wasiak
2023-04-15 10:45

W niedzielę rozgrywki kontynuować będą piłkarze w Goleniowskiej Lidze Mistrzów. Zapraszamy na zapowiedź tej serii spotkań, a niej m.in. „El Classico w GLM”

Pierwsza wiosenna kolejka rozegrana zostanie na boisku w Krepsku, gdzie gospodarze tej serii spotkań będzie drużyna Kultywatora. Po rundzie jesiennej na prowadzeniu zespół Jartexu, a tuż za jego plecami plasuje się zespół Gazoli. Początek rywalizacji od godziny 10. Co czeka nas w tej serii spotkań?

Niedzielne Chłopaki – Team Przybiernów
Rozgrywki rozpocznie rywalizacja aktualnie ostatniej z czwartą drużyną ligi. Niedzielni będą chcieli z pewnością udowodnić, że ostatni remis z KLB nie był dziełem przypadku. Panowie ambitnie podchodzą do gry w lidze i zaczynają robić postępy. Przeciwnik jednak nie jest wygodny. Team potrafi wykorzystać swój najważniejszy atut, czyli Grzegorza Cedrowicza. W niedzielę okaże się, czy Chłopaki będą w stanie go zatrzymać.

KLB Plebania – Jartex Goleniów
Drugie spotkanie tego dnia nazywane jest El Clásico tej ligi ze względu na długoletnią tradycję rywalizacji oraz fakt, że obie drużyny nie zdobyły nigdy mistrzostwa. W tym sezonie bliżej tego jest Jartex i to on będzie zdecydowanym faworytem.

Kultywator Krępsko - Gazole
Jeśli gospodarze zbiorą się w pełnym składzie, to zapowiada się ciekawy mecz. Kultywator może namieszać w planach Gazoli, którzy wciąż liczą, że uda im się prześcignąć Jartex. Do gry wrócił najskuteczniejszy strzelec ligi Darek Tapper, co będzie atutem miejscowych.

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!