Rusza kampania wyborcza

2024-02-21 18:30
Sylwester Wasiak
2024-02-21 18:30

Jest płotek...jest pierwsza awantura.

Wczoraj na terenie miasta Goleniowa Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej montowało „płotki reklamowe”. Według niektórych internautów montaż miał się odbyć wraz z banerem jednego z kandydatów na burmistrza Goleniowa.

- Dzisiaj koło południa PGK montował tablice pod plakaty wyborcze... I cyk jest tablica a razem z nią banery obecnego wiceburmistrza. Wiadomo, kto pierwszy ten lepszy, ale ... No właśnie, ale, kto montował banery, skąd wiedział, że będą stawiane tablice, skąd wiedział jaki wymiar przygotować, no i na kiedy zamówić wydruki? Ot taka zagadka na koniec dnia, czyżby Pegasus ? - napisał na FB Michał Mac, mieszkaniec Goleniowa.

Post ten wywołał niemałą burzę. Odniósł się do niego Piotr Walkowiak, pełnomocnik Komitetu Wyborczego Wyborców Tomasza Banacha, który zdementował informację, jakoby pracownicy PGK montowali banery urzędującego burmistrza.
- Sprawę już wczoraj wyjaśniłem szczegółowo autorowi posta, a dziś jeszcze raz powtórzę w skrócie, że baner wyborczy montował nasz wolontariusz. Nikt z PGK tego nie robił – skwitował sytuację Piotr Walkowiak.

To dopiero początek miesięcznej kampanii samorządowej i jak widać, czekają nas gorące kampanijne dni…

 

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!