Rozstrzelana A klasa

2021-09-13 15:23

To był emocjonujący weekend z udziałem drużyn z powiatu goleniowskiego w A klasie. Łącznie nasze ekipy strzeliły...18 goli, z czego aż 11 padło w konfrontacji Pioniera Żarnowo z Pomorzaninem Przybiernów! Nie wiedzie się w nowym sezonie piłkarzom OKS-u Goleniów i Zalewu Stepnica. Zapraszamy na relację z 3. serii spotkań.

Zespół OKS-u (czarno-żółte stroje) po trzech kolejkach nowego sezonu zamyka ligową tabelę z trzema porażkami na koncie.

Grupa 1
3. kolejka
Orzeł Łoźnica - Jantar II Dziwnów 1:0
Bramka: N. Żabkiewicz.
Drugi mecz i drugie zwycięstwo. Bramkę na wagę trzech punktów w konfrontacji z rezerwami Jantara strzelił w pierwszej połowie Norbert Żabkiewicz. Orzeł z kompletem sześciu punktów zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

Zalew Stepnica - Korona Stuchowo 2:7
Bramki: Chorążewicz, Kępiński.
Korona objęła prowadzenie w 4 minucie. Pięć minut później do remisu doprowadził Olaf Chorążewicz. Cóż z tego skoro już w 13 minucie ponownie goście byli na prowadzeniu, a w 18 minucie strzelili trzeciego gola. W 31 minucie bramkę kontaktową dla Zalewu strzelił Ireneusz Kępiński i to było na tyle ze strony gospodarzy. Później kolejne cztery gole strzeliła Korona, zwyciężając ostatecznie 7:2. Zalew zamyka ligową tabelę z zerowym dorobkiem punktowym.

Pionier Żarnowo - Pomorzanin Przybiernów 5:6
Bramki: Mateuszak (3), Węcławek, Mortek - W. Kasztelan (2), F. Kasztelan, Piela, M. Bartusiak, K. Bartusiak.
Ostre strzelanie w Żarnowie. Do przerwy był remis 2:2, a ostatecznie obie drużyny zdobyły łącznie 11 goli. Górą goście z Przybiernowa, którzy zwyciężyli na boisku 6:5. Pionier po tym spotkaniu jest piąty, a Pomorzanin zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli.

Grupa 2
3. kolejka
Orzeł Pęzino - Dąb Dębice 1:1
Bramka: Retmańczyk.
Remis w wyjazdowym meczu zapewnił ekipie Dębu Dębice Dawid Retmańczyk, który w 64 minucie doprowadził do wyrównania. Wcześniej gospodarze w 54 minucie objęli prowadzenie. Dąb po trzech spotkaniach ma pięć punktów na koncie i zajmuje piąte miejsce w tabeli.

Grupa 3
3.kolejka
Znicz Niedźwiedź - Leśnik Kliniska 0:2
Bramki: Jastrowicz, Domaradzki.
Cenne zwycięstwo Leśnika, który pokonał Znicz Niedźwiedź 2:0. W pierwszej połowie prowadzenie gościom dał Michał Jastrowicz w 35 minucie, a wynik spotkania ustalił w 56 minucie Łukasz Domaradzki. Leśnik po dwóch kolejkach ma trzy punkty na koncie i zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli.

OKS Center MD Goleniów - Czarni Szczecin 1:2
Bramka: P. Makarewicz.
Po pierwszej bezbramkowej połowie, w drugiej części spotkania OKS objął prowadzenie w 67 minucie po golu Patryka Makarewicza. Cóż z tego skoro w 71 i 78 minucie goście strzelili dwie bramki i ostatecznie to przyjezdni zainkasowali komplet punktów. Po trzech kolejkach OKS zamyka ligową tabelę.

Świat Drzewa KP Przecław - Hanza Goleniów 0:0
Cenny punkt Hanzy w wyjazdowym spotkaniu z KP Przecław. Gospodarze w drugiej połowie nie wykorzystali rzutu karnego. Hanza zajmuje szóste miejsce w tabeli z czterema punktami na koncie.