Rozmawiali o aplikacji mobilnej naszego powiatu

2024-06-06 15:52
Karol Szumny
2024-06-06 15:52

W czwartek w Starostwie Powiatowym w Gryficach odbyło się spotkanie organizacyjne dotyczące aplikacji mobilnej Powiatu Gryfickiego. W trakcie spotkania omówiono działanie aplikacji oraz harmonogram prac.

ZDJĘCIE 1 z 4

W Starostwie Powiatowym w Gryficach odbyło się dziś spotkanie organizacyjne dotyczące aplikacji mobilnej Powiatu Gryfickiego. Wzięli w nim udział przedstawiciele samorządów naszego powiatu, dział informatyczny i promocyjny, a także włodarz Powiatu Ryszard Chmielowicz wraz z wiceprzewodniczącym Rady Powiatu i jednocześnie pomysłodawcą tego przedsięwzięcia Adrianem Żołą. W rozmowach brał udział także Michał Hawrasz, który specjalizuje się w tego typu projektach.

- Na spotkaniu przedstawiliśmy ogólny zarys tego, w jaki sposób mogłaby funkcjonować ta aplikacja. Omówiliśmy dwie przestrzenie, w których ta aplikacja będzie działać: dla mieszkańców i dla turystów – mówi w rozmowie z naszym reporterem Adrian Żoła.

O tym pomyśle i szczegółach działania aplikacji przeczytasz tutaj: Powstanie aplikacja Powiatu Gryfickiego?

- Cieszy mnie fakt, że wszyscy obecni przedstawiciele samorządów naszego powiatu byli bardzo zainteresowani i chętni do włączenia się do tego projektu – zaznacza pomysłodawca przedsięwzięcia.

- Na następnym spotkaniu zamierzamy zawiązać podzespoły, w których będziemy diagnozować nasze cele. Będziemy też chcieli określić pełną strukturę działania tej aplikacji – zapowiada Adrian Żoła.

Kolejne rozmowy już za dwa tygodnie.

Komentarze (0)

Poznaj opinie mieszkańców.

CZYTAJ OPINIE I KOMENTUJ PONIŻEJ

Dodaj komentarz. Pamiętaj! Szanujmy się, hejtowanie jest karalne!